Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Je tam oprava, neni tam výpis dílů ani co přesně, ale je tam že je to ve škoda auto, což jsem věděl už dřív podle servisu co jsem si byl tady ověřovat přímo u škoda-auto...

 

Ale v sprnu 2011 byla dělána oprava za 12309€, což pokud vezmu kurz 25,- je 307.725,- což není jen tak malá suma :(

 

Dodám, že všechno tohle děláno v něměcku, pak přivezeno do ČR a tady ježděno dva roky, jezdila s tím paní od které já to koupil..

Editováno: , autor: LiborTDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona je otázka jestli to vědět vůbec chci :( 

 

Jen nevím co teď, když jsem jí kupoval, dal mi ten její manžel záruku na stav a km auta, nemohl asi vědět že je bouraná, zmínil jen přední nárazník, což je ok, ale za přední nárazník nedá v životě 3oo.ooo,- :(

 

No chvíli ji mám a mělo to být auto na hodně dlouhou chvíli :|

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak neváhej a zavolej - nejdřív nějakýmu známýmu právníkovi, aby to "hodil na papír" a pak tomu co ti to prodal - a je úplně jedno, že on už to tak koupil a i jemu to bylo zatajeno - protože měl úplně stejnou možnost se bránit jako máš teď ty. Že ji nevyužil byla čistě jeho blbost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...