Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Aha a je lepší vylezlé nebo zalezlé u ALU co myslíte? :D

 

koukám na to vlákno motokáry a nejraději bych už šel přezouvat na liťáky :D

 

Ještě jsem uvažoval nad http://alu-kola.heureka.cz/brock-rc14-6x14-5x100-et38/galerie/?obrazek=d0c2eacb060cd40678cee05582bdad8c

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci ale ať mám ty bočnice na pneu vypuklé .. chci je krásně vyrovnané jako je máš ty na motokáře ale ty máš jen nějakých 40 mm .. já mám 60 tu bočnici .. bude stačit na vyrovnání ten 6J ráfek? :/ na 185 pneu .. nechci udělat chybu pro mě je to životní událost :D už 3 dny hledám vhodné kola..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se origo nelíbí :( Co ty http://alu-kola.heureka.cz/gepard-3104-6x14-5x100-et35/ :/ já myslím že jsou dobré no ni? :/ Já už je chci objednat kura :D jen řeším tu ET .. že v TP nemám napsáno ET 35 na ten typ kol .. jedině to zapsat do TP aby nebyly problémy třeba s pojišťovnou při nehodě, nebo při zničení disku o díru .. a jestli ta bočnice nebude moc vypuklá když je to jen 6" :/ Ale teď mám ty pneu na 6" discích .. myslím .. a je to vpohodě :(

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není to rozdíl jen 3mm?

 

Já měl ty samé co máš ty na motokáře a byly to dotz .. i na netu jsem je našel ..

 

Jedině na druhé fabči je ET 35 ale to je jen 165/70 :(

 

Pokud konfigurátor na netu funguje jak má tak na fabii můžu bez úpravy blatníku dát klidně kola s ET 35 a 6" .. ale s ET 33 bez úprav mě to už nepustí .. s úpravami ano. Takže si myslím že ET35 je krajní rozměr a to bude alespoň i dobře vypadat.

 

A prosímvás ten typový list kdybych to chtě zapsat do TP seženu kde? :(

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle určitě nejsou DOTZ, jsou to tyhle http://www.cartuning.ro/jante/borbet/ls_black.htm ;)

 

A pokud nemáš sníženo tak proč řezat? 

 

Co se týká zápisu, tak kluci když si zapisovali do TP Kentaur R17 co jsou origo škoda, tak použili typový list RONAL, někde tady byl odkaz ke stažení, podle něho to zapsali, ale jak na ty tvoje to nevím hele

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já myslím že ET o 3 čísla menší nikdo řešit nebude .. a když jo tak jsme vprdeli :D ale risk je zisk jak se říká .. doufám že to bude vypadat tak hezky jak si představuji :D

 

Všem děkuji za rady :) Konečně nějaký větší dárek pro fabianku :)

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...