Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

standis: ono vůbec u aut je blbej nápad....myslím že ráno by byl majitel tuze šťastnej za pohozenej "koláč" :smich:

kibi hier :palec2:

no to sem rád kibi nerad bych ti daval trest za špatnou pivni moralku,   celkem by mě zajimalo co si o nas někdo mysli když to tady zpětně čte :-) nebo radši ani nezajimalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je fakt že jestli to někdo čte..a vydrží až do konce tak je jasny že to je prase jako mi takže se sem celkem hodi...srazik nevim nevim ještě dělam zagorku....v praci to ted mame na vyliž prdel a nevim ještě jak budem v tom květnu mit šichty takže nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) to je taky svatá pravda...jasný, taky jsem musel pořešit volno, ale nakonec se zadařilo - každopádně za pokus to stojí, pokud ti to nevýjde, není co řešit, ale nejezdit, páč tam moc lidí neznáš je kravina....dyť kvůly tomu tam právě jedu - pokecat a pobavit se s lidma se kterejma vykecávám po večerech ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

držim palce :palec2: aspoň tam nebudu sám jako "nováček" srazů :) o držce to není, když se sejdou vpoho lidi, tak se do toho "štebetání" u piva přidá každej...jen ty s tou držkou jí nezavřou :smich:

hele ráca, pomalu miznu...sem dostal nějak hlad a ještě musim navštívit koupelnu abych nebyl jak trautenberg :) tak zdar a doufám že ti ty šichty vyjdou...brou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...