Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Bry ranko ;) ...kurde lidicky asi zlikviduju ucet , smazu vlakno o berusce , a odstehuju se pryc :D ja uz nemam nervy neco cist , vlezu do Olll tam perli sve moudra naky kornspic nebo nake jine vlci pecivo , a vsude ve vlakneh o rapidovi spamuje samozvany vladce frodo nebo manfrodo , ja uz ani nevim .... nejsou nekde od vas ? Poslu naboje ;) byt z ms kraje tak uz maj otlucenou hubu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo taky mě už pěkně stvou, hlavně moderátoři by to měli začít řešit, všiml jsem si ze jsou tady hodně benevolentni, takže jít po nich, pokud se drží víc jak tři příspěvky mimo Téma tak jim začít dávat upozornění a pak je zablokovat, protože tohle je hrůza, pořád ti cpou hundaaj a další věci, chápu, pro srovnání fajn, zmíním to v jednom příspěvku a pak už snad nemusím. Pak tam člověk něcohledá a to je absolutně hrůza, samy hnůj tam. ...To samý u Mavericka, jeho vlákna jsem měl rád, tam fakt dobrý srovnávačky, všechno, dobře dokumentováné, mělo to hlavu a patu to vlákno.. Teď? Samej debil tam pomlouvá Rapida atd, vůbec to tam nepatří, patří do obecný diskuze která už tak je plná naprostých hovadin a plků...

 

No jinak samozřejmě dobré ráno přejí :)

Editováno: , autor: LiborTDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...