Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Brý večír  :kol-28: ..

 

Také Vás ser*u reklamy za stěračem?

 

Jsem se dnes teda dost naštval.. Přijdu k autu a reklama, říkám tak nic, sundám a vyhodím, jenže přes noc pršelo a od rána zase celkem svítilo slunko, tak se reklama přilepila k oknu.. Při pokusu ji urvat tam stejně půlka zůstala přilepená a ze zbytku se text obtiskl na okno  :wallbash: .. Takže jim tam zítra zavolám a nechám je dojít si to očistit  :aggressive: .

 

Nemá někdo nápad jak se tomu bránit? Mám tam každý druhý den reklamu a už mě to celkem začíná štvát... Uvažoval jsem o lístku za okno: děkuji reklamu ne... ale jak by to vypadalo... :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady nám to tam strkají minimálně 2x do týdne.. Někdy když aut pár dní stojí, tak jich tam mám i víc... A už ani ten konec stěrače pod který to pořád dokola dávají skoro nestírá  :unsure: .. 

 

Ale byl jsem teď ještě v autě pro pár věcí a nějaký klučina vedle to zrovna orvával z okna a nadával.. Tak jsem se s ním dal do řeči a dospěli jsme závěru, že jediná možnost je stěrače sundávat  :D ..  A protože měl sebou ředidlo, tak mě to okno i očistil spolu s tím svým  :kol-28: ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiež ma to minule nasralo...tri dni po sebe, stále tá istá firma !!

 

btw, deflektory namontované, vyzerá to celkom slušne ;) foto hodím neskôr, asi to témy venovanej Tweetymu :)  len dnes sa akosi rýchlo zotmelo, alebo som prišiel neskoro domov. chcel som ešte dopojiť zásuvku do kufra, no už na to nevidím...a to isté aj denné svietenie (resp. automatické svietenie svetiel po naštartovaní). veď i zajtra je deň :D

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...