Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

jooo kibi kdyby to šlo bouham a nic i rohlikem sem to zkusil a nic

co si zas skoušel rohlíkem?....není to doufám žádná "intimní" praktika? :kuk::smich:

Stando: snad máš pravdu...nechtěl bych poznat větší prase, než jsem já...ty....ráca...mára...roman...woody :feve::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co si zas skoušel rohlíkem?....není to doufám žádná "intimní" praktika? :kuk::smich:

Stando: snad máš pravdu...nechtěl bych poznat větší prase, než jsem já...ty....ráca...mára...roman...woody :feve::smich:

samozřejmě oholit se rohlikem .-)))))))

jaky prase ??  chrochro chroooooo chro :-))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co si zas skoušel rohlíkem?....není to doufám žádná "intimní" praktika? :kuk::smich:

Stando: snad máš pravdu...nechtěl bych poznat větší prase, než jsem já...ty....ráca...mára...roman...woody :feve::smich:

tak je pravda,že máme velmi výstižná témata a jen lituji toho, že to máme všichni od sebe tak daleko, jinak by jsme mohli pořádat skvělý párty ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je pravda,že máme velmi výstižná témata a jen lituji toho, že to máme všichni od sebe tak daleko, jinak by jsme mohli pořádat skvělý párty ;)

plnej souhlas :palec2: ....pro nás príma zábava, pro nechápající a nezasvěcené přísedící těžká újma na psychyce lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prdlajs....musíme si fandit, takže: jsme vtipní, zábavní, moudří a s trochou nadsázky i vkusní :palec2:

Ráca: to máš radost že si to tu dopiješ viď...ty dojížďáku :p

jasny sleju zbytky a mam jedno cely gratis:-)))))...  a ještě bych doplnil mladí - krasní a inteligentni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...