Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Pekna oktavka jsem si takovou predevcirem prohlizel u nas v servisu akorat ze byla zluta.

A vcera co se mi tu delo pod okny to zase bylo :D po ohnostroji jak se rozchazelo tolik hadek jsem snad jeste nikdy nevidel. A jeste jsem malem videl jednu bitku ale byla zazehnana nastesti bo to bylo kousek od meho auta :D a vse delala mladez tak kolem 18 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako petardy zase podle mě k tomu patří, ale nato abych jich kupoval za tisíce to ne... To já si střelím 3 rány a jsem spokojený  :kol-28:  I tak si vždycky řeknu je stovka v ři*i..Bum druha Bum 3 stovky v **** ale stojí to zato, je to pěkné  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...po ohnostroji jak se rozchazelo tolik hadek jsem snad jeste nikdy nevidel. A jeste jsem malem videl jednu bitku ale byla zazehnana nastesti bo to bylo kousek od meho auta :D a vse delala mladez tak kolem 18 let.

No přesně, my šli včera z fajérwerku (u nás je už několik let ne o půlnoci, ale kvůli dětem už v 7 večer) celá rodina (2 dospělí a dvě děcka po 15 let)a kus od rynku se tam do mne začali navážet dva takový nedomrlý zakrslíci zcela zjevně s ještě pořádně nevystydlým tonerem na občance (upozorňuju že mám na vejšku 185cm a vážím docela dost nad metrák) prej kvůli tomu, že jsem jim na rynku zacláněl (jako každoročně bylo plný náměstí a kdo holt přišel pozdě, na toho už zbylo místo s horším výhledem - přitom ohňostroj se střílí nahoru, kam je vidět docela slušně odevšad, není potřeba civět přímo na odpaliště). Šli snad 5 minut dva kroky za náma (kdo je nutil, místa na obejití našich dvou dvojic bylo dost?) a furt kecy jako že "...nejdřív zaclání na náměstí a teď se vleče jak sopel po chodníku, taková mrdka tlustá..." - tak jsem se otočil, každýmu bez řečí rovnou jednu ubalil že sedli na prdel a bylo ... A to jsem se musel krotit a dát jim jen facana, dát jim pecku pěstí, povezou je rychlou. To jste neslyšeli těch jmen ze živočichopisu - ale když jsem se znova otočil a nabídnul jim, že můžu pokračovat, tak už ani nechtěli... Zcela zjevně namazaný případně zhulený, ramena nejdřív dělali jak almara, ale potom skutek utek - a já se zrovna začínal těšit, jak se nepocvičím v kopání do ksichtu a do kouliček... Měli kliku, manželka se na mě pověsila a nenechala mě to dokončit... tolik k Silvestru - Novej Rok už vypadá klidnější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...