Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

suši (čerstvé) je náhodou delikatesní záležitost

Těch "takzvanejch" delikates, který jsou ve skutečnosti hnus a humus je povícero - solený syrový rybí vajíčka, syrový ryby balený do chaluhy a kyselý rejže, syrový tulení játra, malý rybičky naložený zasyrova celý jako okurky do kyselýho láku, obsah lastury mořskýho mlže pokapanej citrónem - a samozřejmě zase syrovej, no prostě já nechápu, co ti takzvaní "labužníci" a "gurmáni" na těch kyselejch slizech viděj...

 

Já nejsem žádná mořská vydra, abych žral škeble, nebo eskymák, abych uhryzával syrový tulení játra kvůli udržení energie - jsem příslušník řekněme civilizovaný společnosti, která si může dovolit normálně vařený-pečený jídlo a nemusí žrát sliz za syrova...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svíčkovou mám zítra, taky vám pak hodím klidně fotku  :D

Svíčková je dokonalost, teda musí se umět udělat, protože co někde vaří a vydávají za svíčkovou, by se jeden divil  :kol-32:

 

Boobikáá  :D

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By ses divil, jsou restaurace, kde ani ten smažák nezvládnou, už jsem dostal na stůl v syrovém stavu a nebo vyrobený z něčeho, co barvou, chutí ani vůní nevidělo sýr ani z rychlíku.

 

Ondra má pravdu, přijeď na sraz do Ovy, díval jsem se a píšeš v profilu Olomouc/ Ostrava, tož to jezdíš jak já  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FEI, tak to šlo úplně mimo mě  :kol-28: S diplomkou ti nezávidím, to bylo v mém podání pár bezesných nocí na kolejích... Ale je leden a už píšeš, tak to si na tom evidentně daleko líp jak já před rokem.. Já byl trochu flegmatik a času doooost  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...