Supermarine_Spitfire

Facebook Uživatel
 • Počet příspěvků

  616
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Supermarine_Spitfire naposledy zvítězil 27. Května

Supermarine_Spitfire nejvíce like obsah!

Popularita

87 Výborná

O uživateli Supermarine_Spitfire

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

670 zobrazení profilu
 1. taky bych si tipnul na problém v ucpaném výfukovém potrubí.
 2. Pokud se opatlá rukama tak mastnota brání účinnému přechodu tepla. Takže ano, po špatné manipulaci může rychle vypovědět službu. Ale já třeba jednou schválně umastil baňku u staré H4(PAL, Czechoslovakia) a mrcha nechce prasknout.
 3. Kabinový filtr? otvíráš někdy okýnka? projíždíš stavbou? nacházíš se na prašném místě? nerekonstruuje se u vás třeba silnice nebo kanalizace nebo něco podobného? Pokud si/ti vyměnil/i kabinový filtr je tam správně? Já si myslím, že na tyhle otázky by se dalo odpovědět před založením.
 4. že by prokluzující spojka?
 5. Popřípadě oskákané nebo špatně sjeté pneumatiky? Zborcený kord pneumatiky se mi taky podobně projevoval. Ne zimních to dělalo to samé?
 6. Nemyslím si, rozhodně ne v ČR ale nevím jak v Polsku. Tady by se daly reklamovat vyloženě jen vizuální nedostatky popřípadě disk, který nejde vyvážit. 8 závaží mi příjde v pohodě, asi bych neřešil a jezdil.
 7. Asi jsem to přehlédl, ale jak dlouho ti vydržely Aerotwiny?
 8. Lakovou tužku. Pochybuji, že bys tohle zvládl sprejem jako rozstřikem.
 9. V tomto konkrétním případu by kolena byla ve velmi špatném stavu. Při nárazu, a teď myslím silném nárazu, se většinou ze sedačky pohneš o kus dopředu ( i přes sebe větší zapření o pedály a volant je to cca 10 cm dopředu) a pak tě zachytí pás. Tento pohyb se snaží automobilky omezit přitažením pásů před kolizí, popřípadě zmírnit roztříštění kolen kolenními airbagy. Snad vás to nikoho nepotká. Rozmezí pohybu těla figuríny v sedadle při 16km/h akcelerace a 24km/h decelerace:
 10. Například kolena by byla na maděru.
 11. ty zvuky by měly být signály, které by tě měli ve spolupráci se servisním manuálem přivést k nefunkčnímu senzoru. Jako první bych rozpojil jednotlivé senzory a kontakty vystříkal kontaktolem, mělo by to zase makat.
 12. Je to zase o něco řidší olej
 13. Pokud si chcete rozšířit obzory > stačí google scholar, kde jsou studijní materiály a absolventské práce. Viz https://otik.zcu.cz/bitstream/handle/11025/9388/Osvetlovaci systemy vozidel_Andrea Dankova_BP_2013_e-verze.pdf?sequence=1
 14. Převodovky DSG jsou taky rozlišeny interně podle kroutícího momentu(jako manuální) nebo se do celé flotily montuje ta samá? Nikde jsem se k tomu nedopátral.