Supermarine_Spitfire

Facebook Uživatel
 • Počet příspěvků

  621
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Supermarine_Spitfire naposledy zvítězil 27. Května 2017

Supermarine_Spitfire nejvíce like obsah!

Popularita

88 Výborná

O uživateli Supermarine_Spitfire

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

703 zobrazení profilu
 1. nebo dlouhý pean by byl ideální
 2. Na mondeu mám tovární geometrii už 250tkm a podle posledního přeměření stále ok.
 3. aaaaaaaaa jako každý rok na zimu.... je to tady, téma, které se otevře když spadne teplota k nule. viz můj příspěvek. Jen dodám, že cena clony by se přesným odhadem od oka mohla na palivu splatit po 14 000km (odhadovaná úspora 0,1L/100km a cena clony 400Kč. )
 4. favorit

  Za žádnou cenu, opakuji za žádnou cenu se ho nezbavuj. Já mám úplně to samé akorát škodlivku 120, a je to rodinné stříbro. Rozhodně to cenu má. Už jen to, že ho máte od nova je velmi cenné především pro tebe. Šel bych do částečné nebo kompletní renovace. Ikdyž se řekne blbej favorit, tak cena za kvalitní renovaci není malá. Kolísá v závislosti na tom, co jsi schopný udělat sám a co ne. Já bych volil mix vyvařování a nových plechů. Zkoušel bych hledat plechařinu originální škodováckou (sbazar, bazoš, staré půdy, vyklízení garáží).
 5. Typ žárovky H4 se projektorovém světle nikdy nepoužívá(nonsens), tak co tím basník lumpo chtěl říct?
 6. taky bych si tipnul na problém v ucpaném výfukovém potrubí.
 7. Pokud se opatlá rukama tak mastnota brání účinnému přechodu tepla. Takže ano, po špatné manipulaci může rychle vypovědět službu. Ale já třeba jednou schválně umastil baňku u staré H4(PAL, Czechoslovakia) a mrcha nechce prasknout.
 8. Kabinový filtr? otvíráš někdy okýnka? projíždíš stavbou? nacházíš se na prašném místě? nerekonstruuje se u vás třeba silnice nebo kanalizace nebo něco podobného? Pokud si/ti vyměnil/i kabinový filtr je tam správně? Já si myslím, že na tyhle otázky by se dalo odpovědět před založením.
 9. že by prokluzující spojka?
 10. Popřípadě oskákané nebo špatně sjeté pneumatiky? Zborcený kord pneumatiky se mi taky podobně projevoval. Ne zimních to dělalo to samé?
 11. Nemyslím si, rozhodně ne v ČR ale nevím jak v Polsku. Tady by se daly reklamovat vyloženě jen vizuální nedostatky popřípadě disk, který nejde vyvážit. 8 závaží mi příjde v pohodě, asi bych neřešil a jezdil.
 12. Asi jsem to přehlédl, ale jak dlouho ti vydržely Aerotwiny?
 13. Lakovou tužku. Pochybuji, že bys tohle zvládl sprejem jako rozstřikem.
 14. V tomto konkrétním případu by kolena byla ve velmi špatném stavu. Při nárazu, a teď myslím silném nárazu, se většinou ze sedačky pohneš o kus dopředu ( i přes sebe větší zapření o pedály a volant je to cca 10 cm dopředu) a pak tě zachytí pás. Tento pohyb se snaží automobilky omezit přitažením pásů před kolizí, popřípadě zmírnit roztříštění kolen kolenními airbagy. Snad vás to nikoho nepotká. Rozmezí pohybu těla figuríny v sedadle při 16km/h akcelerace a 24km/h decelerace: