Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Vazne ty kastliky musim proskoumat , Citroen to ma zaviraci ale ma to celkem fajně vyresene, ma tam prihradku na prupisku ,ty cteci serepeticky, duru na litr vodky a nějakou poličku akorat na vestu ... manželka tam skoušela jeste narvat drzak na mobil ,ale ten se uz ponekud nevlezl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré pracovní odpoledne  :kol-28:

Mám na to řešení  :D Buď tam nesmíš vozit nic a nebo ji mít nacpanou ať tam nic nerachotí  :D (to je můj případ)  - V té vrchní mám jen papírovou krabičku s kapesníky a v te spodní od držáku mobilu přes kabely po sladké zásoby pro případ nouze  :lol::'>

 

jozzi: Fabka má taky držák na propisku a na bloček ve spodní přihrádce palubky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale furt nevim jak tu spodni udelat. Musim tam mit takove veci mam tam treba alkohol. trubicky, obaly od CD, bezpecnostni klic na kola , atd no proste to nemam kde dat a na co tam vozit vzduch kdyz to tam je .

Alkohol a trubičky ? takže flaša rumu a zakusek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alkohol, trubičky bych chápal, ale bezpečnostní klíč hoď k rezervě, má tam svoje místečko - ale máš štěstí že tu jsem - poradím ti, kup víc alkoholu nebo trubiček a až to budeš mít plné, nebude to rachotit :)

 

jozzi to udělátko co tam máš teda vůbec netuším, ještě jsem to neviděl  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...