Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

jozzi: No jestli ten držák na propisku nebo co to je navrhoval stejnej borec jako schránku na brýle u stropní lampičky, tak ti garantuji, že ti tam žádná propiska nevleze  :kol-28:

 

Aspire: To máš recht, no já ten bezpečák pokaždé z toho kufru doluji, ale zato ticho mi to stojí  :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo i kleštičky mají svoje místo u rezervy  :kol-28:  A to mě připomíná - díky jozzi, že když mi ukradly ty krytky šroubů, tak můžu ty kleštičky z auta vytáhnout, aspoň ušetřím nějakou váhu  :D 

 

Ondro: Jo dřevo raději voz, to se bude určitě ještě někdy hodit  :D 

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja dam auto do servisu a ten klic vim ze vzdy zapomenu dat a oni se uz naucili u me ze ho mam v spodnim kastliku a zbytek nepouzivam a krytky mam bud na kolech nebo v sacku v kapsach co ma roomster na vrchu tak taky uz vi ze je najdou tam , ale poprve mi volali kde je mam a pak uz se to naucili :D A klesticky maji svoje tak neresim. Ale porad nevim jak ten kastlik vycalounit.

Jdu si delat veceri dnes mame tvaruzky tak uz se tesim a samo jednu dvanactku k tomu mnam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo prosím název písničky co hraje ve videu? :)

PS: toho předjíždění na konci si nevšímejte :D pospíchal jsem :D

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=zo59yX2nGK4

 

Dík :kol-28:

 

 

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/popcorn-drama/popcorn-drama-feat-ivan-tasler-tak-fajn-241967

Editováno: , autor: Voice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný večer ve spolek  :kol-28:

 

Já písničky vyhledávám tak, že je nahraju na youtube a tam mi to vyskočí, že jsem porušil autorské práva a vypíše název písničky  :D no a když youtube zklame, tak pak podle textu pár slov do vyhledávače a vyskočí třeba to co poslal voice  ;)

 

Teda Ondro styď se  :kol-28:  :t

A Aspire - ty ještě víc, zrychtovat 110ku, teda doufám, že to nebylo eRko..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Benga jsem neviděl :kol-32:  A jinak ssamozřejmě neviděl - to styď se jsem myslel za tu písničku  :D

 

No a když už dělat blbosti tak třeba na parkovišti.. Já teď v dlouhé chvíli projížděl mapy, kudma jsem jel a narazil jsem na jeden pěkný usek z 6. ledna, kdy ještě mrzlo a byl sníh  :D By člověk nevěřil co udělá na mapě kamera s GPS  :kol-28:

post-35598-0-14927300-1421086628_thumb.p

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...