Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

ale aspoň jsem si to zpříjemnil zajímavou komunikací přes MS Lync s Indem ve stejné firmě ale na opačném konci světa. Dokonce jsem se i hooodně nasmál ... tak nějak jsme probírali co a jak kdo v práci a mimo jiné došla řeč na dojíždění ... takže prý jezdí 20km "by bike" a že mu to vezme hoďku a půl, kvůli velké dopravní špičce (bavíme se o třetím největším indickém městě Bangalore - má 10 mil. obyvatel :kol-28: , takže co celá naše republika :kol-46: ) a že jestli mám taky bike, tak mu říkám jo, dva, jeden na špatné cesty a druhý na dobré, ale že na kole do práce nemůžu, že to mám 47km a samý kopec, nehledě na nebezpečnost (víc jak půlka je po státovce hodně frekventované). Po chvíli se mě ptá a kolik mám CC. Čemuž jsem nerozumněl, ovšem se salvou smíchu :kol-130:  jsem vzápětí pochopil, když mi napsal že má 150CC ... to mi totiž došlo, že "bajk" říká motorce. Tak jsem mu poslal co jsem myslel mýma dvěma "motorkama" s vlastním pohonem :kol-98: .

Jinak byl překvapen (páč jsem mu poslal fotku jak mám dvě kola v autě, když jsem jel předloni do Maďarska na Balaton) že tak cestujeme běžně za hranice, ptal se kde vlatně ČR leží, tož jsem mu poslal i mapku Evropy a vysvětlil mu že v podstatě od mého bydliště se do dvou set kilometrů dostanu na hranice dalších 4 států. Psal mi, že byl min víkend na motorce s bandou nadšenců a že udělali 800km. Tož mu říkám, že tuto vzdálenost jsme dělali, abychom se podívali na dovolenou do Chorvatska k moři. Nestačil se divit a dorazil mě tím, když se mě ptal, že asi musím mít VISA. Tak mu říkám to je běžná věc, že s ní platím i u nás, nejen v zahraničí a pak mu ještě vysvětloval, jak je to se zdejší měnou, Eurem, kdo je má, kdo ne, kdo má ještě vlastní měnu .... no byla to celkem zajímavá komunikace, holt jiná kultura, mentalita ... no nicméně jsem rád že žiju, zde :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...