Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

no nevědělo máš pravdu a čekam co zase ty roštaci budou mít za řeči

k romanovi nejedu z několika důvodu: mam to cca 200km,nejspíš budu v práci, a co sem pročíal seznam účastníku tak osobně nikoho neznam no a jeď někam 200 tam 200zpátky, vzít si kvuli tomu dovču a pak tam koukat jako bulik protože nikoho osobně neznáš.

aha tak to je jasný..sem myslela že se už nějak všichni znáte z nákýho srazíku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsme na tom stejně,já měl akorád navíc před pul hoďkou margotku,nějak jsem si musel dát něco sladkého na noc.

no ja se byl taky odměnit za těěěžkou směnu Milou....  ještě mam obydek ale do toho se mi moc nechce....musim počkat na větší hlad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaleží s kym tu jsem,někdo kafe nepije a taky jsme každej v jiny místnosti tak se většinou domluvíme už z večera a když se jezdí hodně tak se ani nesejdem,dnes jsem na služebně v Domažkách tak je nás tu 7,ale když sloužím na periferii tak jsme jenom dva a to je někdy na bednu bejt 12hodin s jedním človíčkem tak většinou každej čumíme do počítače,přes den se tak nějakfurt něco děje a tak to uteče rychlejš,ale přes noc je to občas ponorka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tojo ja tu sem v kancliku přes noc jen s kolegou..... když je klid tak taky každej kouka do pc má sluchatka na pozadí film aby sme se nerušili a mluvime spolu třeba až rano....kolega nekouři, kafe nepije tak vždycky chodim do kuchynky nebo ven na cigarko bud sam nebo s lidma z linek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...