Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Ráca: jo tam je to moc pěkný, sem tam tam beru neteřinku :palec2:

Evers: no rád bych se povozil v Passatu, ale copak jsem žampion :) hele náhodou sportem ku zdraví (a trvalé invaliditě :smich: )...in-line taky provozuju, výborná věc :palec2:

chlapy akorát kuchti: dělám zapějkaný brmbory s kuřecím masem v takový smetanovo sejrový omáčce...čumim na to a kručí mi v žaludku :feve::smich:

ty voe kojení nééé....to se Márovi povedlo, ještě teď se tlemim lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je velka chyba, na jidle se rozhodně šetřit nemá....já protože se snažim trošku sportovat jim pravidelně a alespoň 4 jídla denně - mne lepší šatit než živit :) No kuřátko je jasná volba....já už se těším na ty brambůrky, nechám je pěkně do křupava a pak je za odměnu všecky sžeru lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty voe nebyla chuť kuchtit a zvládneš smažák :smich: já když nemám chuť, tak to řeším obloženou houskou :) ale tak jasný, když člověk příjde a je rád že je, tak taky hodim do huby co se najde, jen aby se ta svině rozmlsaná (žaludek) neozývala :p

koukám že to tu držíme jen mi dva :) no nic, jídlo už voní a postel volá (noční služba :feve: ) tak to tu balim....měj se a hezkej den PS: a nebuď línej se pořádně najíst ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...