Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

no ja nevim ... herečka mu říka obříku a kulí oči tak nevim co to je za rozměr... :smich::smich::smich:

kulý oči, protože zadržuje smích...si skus koukat na něco tak malýho, až je to směšný a říkt tomu obříku (obřík - zdrobnělina, a to o něčem svědčí :D) lol:smich: tak a čim nás ještě ohromíš, když lelek to nebude lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kulý oči, protože zadržuje smích...si skus koukat na něco tak malýho, až je to směšný a říkt tomu obříku (obřík - zdrobnělina, a to o něčem svědčí :D ) lol:smich: tak a čim nás ještě ohromíš, když lelek to nebude lol

tak tomu nerozumi...a ja si myslel jakej se pořádnej......,no nic.... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no taky si to už opakuju a utěšuju......aspon v tom nejsi sám...

jak nejsi sám, já to jen nadhodil pro případy jako jsi ty lol ...ale má to i svý výhody, pokud je lelek na tom dost bídně, můžeš zažádat o kartičku invalidy = volný parkovací místo před domem, parkování u supermarketů....nakonec ti ještě budem závidět :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhrožuje mě s vrácením zásilky a já to občas beru vážně...fakt...byl by první kdo by něco vrátil! :aggressive:

No Romane jednou někdo první musí být...nemyslíš? ;) Myslím, že Tě pošťačka dneska zcela jistě navštíví......cenu znáš.......

Jinak jsem rád, že se Vám Všem po mě stýskalo...hlavně Romčovi / :smich: /

Dneska tu budu až navečer...jedu na služebku pro nějaký náhradní díly do Plzně.....a jedu takovou jebkou Tranzitem...sice 1,9 ale bez turbíčka...svině jedna líná :feve::smich: ...tak se mějte a nezlobte zde......a žádný veliky rozepisování, ať němusím pročítat hafo stránek :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...