Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Kurňa nestraš ;) sem tu na :scooter: by mě asi jeblo

jebla by tě maximálně nějaká větev nebo střecha co by letěla kolem lol no hele u nás to vypadá na kvalitní bouřku - asi budou lítat trakaře...možná sem doletí i tvoje kolo nebo na čem tam si :smich:

Mára: kudinka Románek, dyť víš že má křehkou dušičku...ty ho chceš utrápit viď ty tyrane :help::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ooooo děkuji ti moje zachránkyně....řikáš až do trenek? :kuk: já věděl proč si dneska brát čistý :smich:

Woody: co to?...skůtr nebyl to pravý ořechový? :)

Vždyť to nejede :kuk: a nehraje tam rádio a prší tam :smich: a navíc byl šikmooký lol

Editováno: , autor: Woody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bry odpoledne...... tak herečku mam zase v práci a sem doma úplně sám..... kdo se hlasí dobrovolně??????..... :D :D :D :D

dobrej dobrej :) ráco myslím že kdo si přečetl náš včerejší pokec na téma "i s malým kašpárkem velký divaddlo" tak se s úsměvem snad radší ani hlásit nebude :p:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...