Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

A to mám ještě v lednici utopence kol5 , jsou už tyden naložené, ty budou :palec2:

Oooooo pán je labužnííík...utopenci jsou lahůdka a do hospody jako dělaný :palec2:

Máro: nahovno počasí a asi působí...jsem nějakej chcíplej, ale jináč pohoda...co u vás? simtě, mám to pod kontrolou lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuci: já se odmlčim.Hérečka potřebuje abych uklidil byt,umyl nádobí,uvařil na zitra oběd a v neposlední řadě šel umejt záchod...tak jdu dřit! Ach jo!

ty vole ty máš galeje :kuk::smich: tak ahoj Romane a hlavně nepopleť pořadí...první uvařit a pak umejt hajzlík lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nás hnusně..zima..vítr, déšť.....mám hlad, nechci se jít mejt a vůbec to stojí za hovno...a ještě i romča odešel...

čoveče Marku ty máš svý dny :kuk::D mazej se umejt, cestou seber něco z lednice a uvidíš že to bude hnedka lepší (hlavně pro nás :smich: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...