Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

jen se zapoj, jak už to tak vypadá, tak ústřední téma je "žrádlo, aneb jim já jíš ty, jíme tu všichni - nezdravě" :D

Nejsem host, ale v hospodách domácí, ale téhle jsem odolával ;):p

Každopádně, já ted nejím a asi mě nic nezlomí, abyxch si něco dal.. nene, až zejtra ;) takže asi tak.. v něčem musím mít vůli.

Ale díky kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ju mám nacpanou párkama asi na 5 variant lol smažáček a řízek jsem snědl už na oběd,, čímž moje dnešní jídlo skončilo.

párek na 5 variant: to zní spíš jak nějaká sexuální praktika :smich::smich:

ráca: Jindro simtě, ty moje mixy nejsou zas tak otřesný ;) ale hlad musíš mít sakra velkej :D co cholesterol....klesá? herečka tě určitě bedlivě střeží ne ;)lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

raca: já jsem proslulej tím, že vařím mixi.. není umění vařit, ale umět uvařit z toho, co najdeš doma ;) hm? a věř mi, že se dycky nadlábnu krutě a ještě zůlstane i pro rodinku.. i když já vařím asi tak standartně pro 3 lidi, nikdy jsem neodhadl porci jenom pro sebe :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ráca: Jindro simtě, ty moje mixy nejsou zas tak otřesný ;) ale hlad musíš mít sakra velkej :D co cholesterol....klesá? herečka tě určitě bedlivě střeží ne ;)lol

honzo nevim ...tenhle měsíc se musim objednat na kontrolu tak sem zvědavej...jinak herečka hlída a je to děs..ještě štěstí že mi nechava nějaky peníze a můžu potaji hřešit

tak vybal z batůžku zabalenou svačinku..neříkej že nemáš...

no něco mam ale nevim co a bojim se že budu sklamanej po tom co tady čtu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

raca: já jsem proslulej tím, že vařím mixi.. není umění vařit, ale umět uvařit z toho, co najdeš doma ;) hm? a věř mi, že se dycky nadlábnu krutě a ještě zůlstane i pro rodinku.. i když já vařím asi tak standartně pro 3 lidi, nikdy jsem neodhadl porci jenom pro sebe :smich:

tak to ti zavidim ja zvladnu uvařit max.vajíčko a ohřát párek.. :help: ...  asi si büdu muset zajít někam na školení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kibi: a sakraaaaaaa, to mě nenapadlo :smich: dobře, mám tu několik variant jak došlo k výrobě párků až klobás, stačí takhle? Asi to není o moc lepší lol

PS: proč si jako myslíš, že mám to, co mám pod avatarem ;)

mě to napadlo hnedka, to bude tou bůjnou fantazií :smich: vysvětlení stačí lol PS: Středa - je ho tam třeba....že by? ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ti zavidim ja zvladnu uvařit max.vajíčko a ohřát párek.. :help: ...  asi si büdu muset zajít někam na školení

Tak to já vařim rád,hlavně takovy dobroučký specialitky,omáčky mě moc nejdou to nechávám manželce,ale specialitky z jakehokoliv masa+ryby to je moje kuchyň už jsem tak daleko,že si kupuju všelijaky serepatičky do kuchně,teď hodně jedu na grilovaci desce ta jsem se naučil používat víc než pánev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to napadlo hnedka, to bude tou bůjnou fantazií :smich: vysvětlení stačí lol PS: Středa - je ho tam třeba....že by? ;):D

Jo, poitu jsi trefil ;) doporučím (ale jakoze nic nepišu) navstivit brnenskou knajpu, tam ti povi.. a pak asi kolegyne,spoluzacky tak o stranku zpet ;):palec2:

I kdyz moje aferka utichla, což je paráda B) takže sem spokojenej a moji funkci přebral nějakej zahradník :D (úchyláci v tom Brně, co? :smich:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já vařim rád,hlavně takovy dobroučký specialitky,omáčky mě moc nejdou to nechávám manželce,ale specialitky z jakehokoliv masa+ryby to je moje kuchyň už jsem tak daleko,že si kupuju všelijaky serepatičky do kuchně,teď hodně jedu na grilovaci desce ta jsem se naučil používat víc než pánev.

tak koukej do hospody přinyst nějakej ten zákroj!!! kuwa ja bych si něco dal.....třeba orestovany jatýrka  by mi uplně stačily... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak koukej do hospody přinyst nějakej ten zákroj!!! kuwa ja bych si něco dal.....třeba orestovany jatýrka  by mi uplně stačily... :feve:

Já zvládám i klasický jatýrka.. úplně se vyžívám v tý omáčce! prostě luxus, já to jídlo miluju, asi zejtra koupím játra kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...