Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

já poslal jednoho do řiti a moc to nepomohlo....máš nějakej návod jako to uděla aby mi bylo po tom líp?

počkáš až k tobě přide že něco chce necháš ho nadechnout a hned mu řekneš...JDI DO HAJZLU! a opravdu to funguje on si nafoukne hubu a ty máš radost a klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuwa..ted jsi mě rozesmál :smich::smich::smich::smich::smich: ..díky :palec2::palec2:

:palec2: ...  no vidiš a počkej až takhle pár lidi pošleš,ale zase nevim jak to bude přijimano od přimych podřízenych...ja posílam jen lidi co mi můžou max. vylízat p..l a co stejně přilezou že něco potřebujou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže vyskakuješ jen tam kde Ti to asi neublíží...hm...hrdina :palec2:;)

to je jasny....nejsem zase uplnej d..l nebudu posilat svyho šefa někam ,kterej je zrovna jeden z těch ke kterym mam respekt ...   :palec2: , max. bych moh ještě šefa co je nad nim ,ale to je bejvala guma ktera ma v palici vygumovano a s lapmasackou vejškou tady děla haura tak to neriskuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

max. bych moh ještě šefa co je nad nim ,ale to je bejvala guma ktera ma v palici vygumovano a s lapmasackou vejškou tady děla haura tak to neriskuju

ten by tě postavil do latě....párkrát Pozor Pohov K zemi Vstyk a Jindra by byl vrchní přikyvovač :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že bych měl partaka , ale bacha marek dneska je nějakej mimo náladu tak aby sme to nepřehnali a nenafouk se na nás uplně.. :palec2:

hovno? :kuk: že ty už jsi stačil Máru vynervovat ty ptáku jeden ;):D proti vrchnosti držim vždycky partu, ale proti Márovi nevim nevim....říká mi koloušku kol5

tááák štamgast, musím na chvilku odběhnout, tak snad se to tu nevyprázdní:) zatím ahoj ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

honzo takovej že bych byl to snad ne.... jen mam radost že vyskočil jak čertik z krabičky...tak ja taky jdu,dát kafíčko a cigarko a jdu provokovat vyrobaky že si pokuřuju kdy chci a ne jak oni o přestavky at si ten dnešek před volnym víkendem ještě vylepšim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...