Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Tak pracovní víkend mám pomalu za sebou,přede mnou 2dni volna,měl jsem si sice užívat titulu slaměny vdovec jelikož máma s prckem měli jet na tejden na dovču,ale malá má od včerejška teploty a rymyčku tak musí zustat doma.Já mám v plánu konečně namotovat centrál do autí tak snad na to bude čas,ve středu čauky bando.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK DNŠNÍ DEN JSEM ZCELA A NEFALŠOVANĚ PROFLÁKAL....manželka s amlou byla pryč...a já si krásně zalenošil u TV u F1.........:)

Ahoj Marku, my jsme si s mojí maminou zas užili nádherný srázek, bylo tak skvěle jak nikdy předtím, byla to paráda, viz foto 4.SRAZ OSTRAVSKA 6-7.6.2009 Beskydy-Malenovice , to se ani nedá popsat jak to tam bylo super :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Škodahome asi pojedu..to je Prágl....ale k Vám těch dalších 240km..jen praha a z ní domů je už moc.....a pak k tobě dalších cca 200...to bych najel cca 700km.....co by nevadilo..ale nádrž není bezedbná stejně jako ,peněženka :)

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...