Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

víš, znáš málo lidi...soudíš jen podle řečí nebo toho co zde píšu, ale to je jedno, já se vypracoval sám bez cizí pomoci...jen když jsem nastupoval, měl jsem přímluvu, ale v soukromé firmě musíš ukázat že něco umíš, jinak jdeš od válu a já jsem ve vední firmy takže asi něco umím...když firma bez problémů přižívá krizi.....ale to tobě asi nevysvětlím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic prdi...končím....a jsem abstinent......užívejte si s racou.....ale vy bude v pohodě..on nemá rád jen vedoucí a autority.....a hlavně ty co jsou prostě víš než on......a to ho moc bolí.....no snad z toho někdy vyroste...

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase tu chvilku nejsem a co to tu čtu?...Mára je povýšenej arogantní darebák a Jindra přihlouplej dělník nižší spodní třídy....bože a já zrovna nemám po ruce tonfu :aggressive::smich: chapy vy ste exoti...normálně jsem poctivě přečetl celej ten váš "spor" a vidím to jasně.....klasický srandorejpání se změnilo v rejpání až nevraživost, takže dost!!! tady sme v hospodě = buď si dáte po hubě a bezesvědků, nebo zakopete válečnou sekeru a vykouříte dýmku míru....nééé že to obrátíte a zakopete dýmku a vykouříte sekeru :p:smich:

PS: asi to vypadá na to,že se budou měnit funkce....a jestli mne naserete, tak si vemu toho vedoucího a to teprve bude!!! a jako bod číslo 1) nastolim povinnost uctívat mou stravu = nevim nevim kdo v knajpě vydrží lol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...