Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

ahoj ptáku :) ani do SZ to nepatří, oba jste správný chlapy a tohle číst byla vyloženě lahůdky...jak kdyby se handrkovaly dvě děti o hračku :D takže koukej Markovi vrátit ten bublifuk a neboj, on ti tu tahací kačenku taky dá :smich: a jsem rád že moudřejší a tělesně slabší ustoupí lol

že se nestydíte aby vás mládežník udobřoval :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

honzo neřikam že sem udobřenej to se asi nestane..jen sem uznal svuj podíl viny tak sem to smazal.....

ale už to neřešme ...co ta tvoje nová holka??? postoupil si o metu dál????

jo vpoho, nikoho nutit do udobřování nehodlám....nejsem přeci ten buzerující tip...nebo jo? :D jo nemá cenu to řešit...jen by mne mrzelo, kdyby jste se tu zrovna vy dva handrkovali kvůly názoru kterej máte lehce odlišnej, i když bych dal ruku do ohně za to, že kdyby jste si o tom promluvili v reálu bylo by to naprosto jináč ;) nikdy nepochopim, jak někdo může po netu řešit "vážný" věci - to je tak akorát o nervy :p

- jináč se slečnou jsem dneska nebyl, probíhaly rodinné oslavy + nějaký to sportovní vyžití a nakonec nějaký to pivko s kamarádama...ale vypadá to slibně :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to mě musíš někdy udělat školení...dneska sem doma s herečkou koukame na film a já sedim tady v putyce

neboj pobalim všecky ty přírůčky...počínaje "přírůčkou mladého gentlemana" a konče brožurou "i ty buď šarmantní" a dám ti hodinu lol:smich: jo tááák, takže takovej klidnej rodinej večer ;) to se divim, že tě herečka nechá....určitě běží nějaká srdceryvná romantika a ty tu zevluješ s orgánem v knajpě :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...