Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

koho? kamarády? neznám co to je ? ;) možná kuwy převlečený za kamarády..to možná.. :smich:

takový ty hajzlíci co si tu s tebou píšou..cizím a hanlivým výrazem "kamarádi" :D není možný, každej tu je rovnej a bratrskej, nikdo by tu záááásadně nikomu do zad nůž nevrazil lol

woody: 5 minut?...nepřidávej mu :p:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to mám dýl jak na 5 miň..v tom je mezi náma rozdíl.....víš :p:p a kamrádi by mě takhle nepomlouvali, ale fandili by mi...

Já zapomněl ty to počítáš i s večeří, tak to bude 10 min :smich:

A jak ti máme fandit, když nevíme jak to děláš :smich: dej fota a budem fandit kol120

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takový ty hajzlíci co si tu s tebou píšou..cizím a hanlivým výrazem "kamarádi" :D není možný, každej tu je rovnej a bratrskej, nikdo by tu záááásadně nikomu do zad nůž nevrazil lol

woody: 5 minut?...nepřidávej mu :p:smich:

Ty taky? A já Tě měl za nejlepšího a nejcharakternějšího.....což by státního zaměstnace mělo být....

no co Ty pochůzkáři.......já podle Vás 5 min..a vy NIC :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dělníci, inteligence, státní zaměstnanci..klidně....ale bacha aby to nedopadlo jako v číně...... :aggressive::aggressive:

buď vklidu, poloozbrojené složky a záchrané sbory stávkovat nemůžou..pouze demonstrovat ;)lol

a navic jsem úplatnej, za opečenou klobásku a jedno orosený jsi nej autorita :smich:

woody: fota radši néééé, dyť vyplaší počestný štamgasty :kuk::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

buď vklidu, poloozbrojené složky a záchrané sbory stávkovat nemůžou..pouze demonstrovat ;)lol

a navic jsem úplatnej, za opečenou klobásku a jedno orosený jsi nej autorita :smich:

woody: fota radši néééé, dyť vyplaší počestný štamgasty :kuk::smich:

Myslíš? Bys koukal.....ale to je jen pro mě :prc: ..víš......a možná souseda :smich: ...ale nikoho jninýho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty taky? A já Tě měl za nejlepšího a nejcharakternějšího.....což by státního zaměstnace mělo být....

no co Ty pochůzkáři.......já podle Vás 5 min..a vy NIC :smich::smich:

to jsem tě tak sklamal....zase? :D tssss žádnej pochůskář, teď jsem dovolenkář :p ale dlouhýýý nic :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...