Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Dobrý večer...pane Klátil.......kolik jsi chytil lumpů a kolik rozdal pokut....a kolik lidí jsi zmlátil / vyslechnul / :)

Máro ty zapomínáš že mám dovču...já se jen válim, výletuju, sportuju a přejídám....na lumpy nemám ani pomyšlení lol

woody: ahoj ahoj, koukám že z tebe bude taky přadlen :D já se chystám zase čalounit tapece, ale moc se mi do toho nechce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máro ty zapomínáš že mám dovču...já se jen válim, výletuju, sportuju a přejídám....na lumpy nemám ani pomyšlení lol

woody: ahoj ahoj, koukám že z tebe bude taky přadlen :D já se chystám zase čalounit tapece, ale moc se mi do toho nechce :)

JÁ SE PAK HNED OPRAVIL..VÍŠ :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JÁ SE PAK HNED OPRAVIL..VÍŠ :p

no jooo simtě ty opravo...mi to zmizlo na předešlí stránce :p

woody: já mám ale matnou koženku a hlavně mám tapece Elegance s pajdulákama, ale zbytek introše RS - šedá černá, tak to chci sjednotit ;)

jak je u vás lidi u nás chčije a chčije a na Jendu jde nějak spaní lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si neviděl foto? Dneska to je ještě horší, malá je narvozní, bo jí to svědí a nemůže ani jíst. Máto i na jazyku :kuk:

kua chudák děcko, mne stačí že mě poštípali komáři - drbu se jak o závod :aggressive: hele ty už jsi měl wooďáku nešťovice?...páč na dospělýho chlapa to má negativní efekt na potenci lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jooo simtě ty opravo...mi to zmizlo na předešlí stránce :p

woody: já mám ale matnou koženku a hlavně mám tapece Elegance s pajdulákama, ale zbytek introše RS - šedá černá, tak to chci sjednotit ;)

jak je u vás lidi u nás chčije a chčije a na Jendu jde nějak sraní lol

ale no tak.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neboj..klídek..už to nebudu dělat........kdy se spolu sjedem...ne trávou....

no proto, jináč bych tě nechal za trest vyvěsit na nástěnku jako "podvodníka-přepisovatele" :p Máro pátek sobotu bych měl mít volnou, tak jestli nemáš nic naplánovanýho s rodinou můžem se sjet...každopádně bych ti písl ve čtvrtek, ať je to jistý ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no proto, jináč bych tě nechal za trest vyvěsit na nástěnku jako "podvodníka-přepisovatele" :p Máro pátek sobotu bych měl mít volnou, tak jestli nemáš nic naplánovanýho s rodinou můžem se sjet...každopádně bych ti písl ve čtvrtek, ať je to jistý ;)

OK.......zavoláme si.......

:palec2:

WOODY: JE TVOJE POLICEJNÍ HODINA...DOBROU......A SPI V LEŽE... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je pěkný, to je nějaká vaše rodinná tradice ne? :D ...2x to jsem snad ještě ani neslyšel že by někdo měl :kuk: já naštěstí jednou a jako prcek, ani si to nepamatuju :p

To nechápala ani doktorka :smich: udajně jsem měl jako prcek jich jen 5 a proto se mi to vrátilo :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už sem první pracovní várku odrazil...a koho tu nevidim ..... sám pán příslušník ... tož vitaj

ooo děkuji za vřelé uvítání, máš u mne opět malé naprosto bezvýznamné plus lol po tobě někdo snad chtěl v práci jako práci jo?...no hanba :aggressive::smich:

Mára: jasný :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...