Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

S tím květináčem jste mě dostali :smich: na to by mi možná i máti přispěla :smich:

od máti bys dostal možná tak pohlavek, zato že květinky málo zaléváš a nekypříš půdu humusem :smich: v kufru by jsi vozil pytlík hnojiva, lopatku a rejč...hotovej mobilní béda trávníček lol

ale klucíííí v CI5 nebyl Boby, ale BODY :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od máti bys dostal možná tak pohlavek, zato že květinky málo zaléváš a nekypříš půdu humusem :smich: v kufru by jsi vozil pytlík hnojiva, lopatku a rejč...hotovej mobilní béda trávníček lol

ale klucíííí v CI5 nebyl Boby, ale BODY :p

Nojo, ty znáš svoje parťáky líp :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kibi: jasan, musím být jedinečnej a zbytek at platí, na provizi se dohodnem ;) pokud se to uchytne.. ale uznejte, to by byl hardcore, něco rakovýho udělat lol lol lol

woody: brou

no asi by všichni čuměly, kdyby jsi otevřel dveře...na oknech sražená vlhkost, na podlaze rybníčky s žábama, sloupky a palubka zarostlá břečťanem, v platě květináče....a málem bych zapoměl na vrchol!!! potahy od babičky lol:smich: vidím v tom jasnýho adepta na pohár a uveřejnění v časopise :palec2::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si piš, to je bez diskuze, jenom pár věciček vychytám ;) zarosený skla asi ne.. to se vychytá nějakou folii, odděleným propstorem, žába = šli by po mě ochranáři, další podobnou instituci na krku nemám momentálně zpotřebí :feve: - to škrtáme.. a potah od babyčky mže být lepší jak od MADu, co víš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...