Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

jeslti myslíš nějakej ten enerdži driják tipu Semtex, nebo Red bull ta ten zvládám, noční šichyt mě naučily to požívat a držet moč lol

no je to energi drink od firmy kalabria a tam ti trenink s držením moče je prd platnej ... to tě pěkně prožene tak jako tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro dadyho příkládám fot našeho pracovního debatního plácku.povšimněte si skvělé fontany ve prostřed, kterou sem za celou dobu pusobnosti ve zdejší firmě neviděl v chodu.. :smich:

ty voe, to je jak nějakej luxusní výběh pro mukly :smich: hele pouští vás ven bez obojku, nebo máte takový ty explodující kruhy kolem krku jako to bylo v hyperakčním filmu s Arnoldem - Běžící muž? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeslti myslíš nějakej ten enerdži driják tipu Semtex, nebo Red bull ta ten zvládám, noční šichyt mě naučily to požívat a držet moč lol

no je to energi drink od firmy kalabria a tam ti trenink s držením moče je prd platnej ... to tě pěkně prožene tak jako tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty voe, to je jak nějakej luxusní výběh pro mukly :smich: hele pouští vás ven bez obojku, nebo máte takový ty explodující kruhy kolem krku jako to bylo v hyperakčním filmu s Arnoldem - Běžící muž? lol

:smich::smich::smich::smich: .....  no mame jen řetěz u nohy dlouhej tak akorat jit ven ...   :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro dadyho příkládám fot našeho pracovního debatního plácku.povšimněte si skvělé fontany ve prostřed, kterou sem za celou dobu pusobnosti ve zdejší firmě neviděl v chodu.. :smich:

NEní tam nějak mokro? lol a ta fontánka je trapná imitace z Hornbachu za 2litry :smich: nebo děláš ve firmě zatím málo :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedine 32% voe lol lol jaký nízkotučný :kuk: z toho prd kouká a kvasí to..

ty voe to už je smetana...a po tom bych byl sakra zmlsanej :p

ráca: hmmm Kalabria - tu jsem si nedávno ze zvědavosti koupil....vůně i vzhled podezřele umělé, ale výsledek neutrální = moč jsem udržel :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NEní tam nějak mokro? lol a ta fontánka je trapná imitace z Hornbachu za 2litry :smich: nebo děláš ve firmě zatím málo :smich:

jj chčije a chčije.....  právě taky mi to přide že to je pěkně kyčovitá imiotace... :smich::smich::smich: ....  misto fontanky by mohla bejt pípa a ta si myslim byla víc využita než tohleto... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty voe to už je smetana...a po tom bych byl sakra zmlsanej :p

ráca: hmmm Kalabria - tu jsem si nedávno ze zvědavosti koupil....vůně i vzhled podezřele umělé, ale výsledek neutrální = moč jsem udržel :palec2:

tak to honzo budeš muset navštívít naš podník a ja tě budu ukazovat jako v cirkuse...tady se po tom každej nehorazně .......   :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda energetáky asi moc nedržím no :feve: jak jsem tak postřehl naposled :smich:

Kibi: zdravím a teda taky všecko enj k svátku, ale já se vymlouvám, že sem poslední, páč tě neznám :p jménem..

No a je to smetana, sem ju používal včera a taky sem se nějak rozmlsal :smich::) je to fakt chutovečka.. a luxus na vaření.

A účelem je, abys byl rozmlasanej :p víc piješ = víc platíš :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

misto fontanky by mohla bejt pípa a ta si myslim byla víc využita než tohleto... :smich:

já bych vám tam dal spíš "bistu" vašeho nejvyššího - mramorovou sochu v nadživotní velikosti majitele fy pana Jamammota Nakašiho...aby jste pokaždé věděli, za koho potíte krev a děkovali bohu za tu příležitos pod tímto mistrem dělat - a to doslova :palec2::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...