Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Tak jelikož jsem po šestnáctce,tak se raději zapojovat nebudu.Tak zatím.Zduř :p

dobrou Pitris, at tě štípou blechy :palec2:

kluci to já mám Fábu, ale vtírám e k Octaviářům - pak vypadám majetnější :smich: PS: nemám ani Fábu, jezdím na kole PPS: to kolo je půjčený :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám minigolf taky rád, pár věcí z golfu se tam dá pěkně využít a pak na mě všici na tom hřišti čučí, co to zkouším :smich: akorát moje výsledky na to abych ho začal hrát závodně zatím nikdy moc nevypadali :feve: a proto si raději zahraju jeho větší odrůdu - klasiku golfu, 9,18ti jamku.

A na minigolf velmi rád chodím se svou "ženuškou" oba ho máme rádi a tím jsme se vlastně dali dokupy.. dá-li se to tak říct.

A jedno hřiště mám pod barákem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na minigolf velmi rád chodím se svou "ženuškou" oba ho máme rádi a tím jsme se vlastně dali dokupy.. dá-li se to tak říct.

A jedno hřiště mám pod barákem :)

jooo minigof je dobrá "seznamovací finta", moc se u toho člověk nezapotí, vypadá elegantně a hlavně může být i na prvním rande kulka v díře :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popis práce: dojde.. co s tím je? No nejede to.. Raca: aha, hmm.. nebliká to.. někde bude chyba.. Je to zaplý? Obsluha: ne, není.. Raca: zapnout a makat. Kurva kvůli tomuhle jsem se musel zvedat..?

zapoměl jsi dodat, že si na sebe Ráca navlíkne slušivou bílou "šprc" kombinézu alal kosmonaut lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát se teda musí vychytat ty správný lidi.. Páč moc mladých tam nechodí a nebo když, tak moc mladí..

Já věřím v to, že svoji osudovou lásku potkám na golfovém hřišti andílek ..

Pěkná pohádka, že? :smich:

no má to nádech trošku do pohádkova, nebo spíš vědeckofantastické scifi :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar bando..tak o co jsem včera přišel...svojí nepřítomnostá zde....jinak mejdánek se šéfem..super...sice byly jen 4 Nealkáče, ale toho žrádla co jsem sežral.....řízečky-vepřové i kuřecí, kuřátko, šunkové závitky s křenem, sýr, olivy...no prostě paráda.....ještě teď mě tlačí břícho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...