Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Tak led můžeš mít celoročně ne? :p

no u nás v ln led rozpouštěj v březnu tak mame smolika....musí se jezdit do slanyho..kde to je ale celkem drahy...naštěstí funguje pravidlo že golmani neplatěj tak mě to nevadí.. :palec2:

zrovna přemejšlim jestli mam jit vydrhnout auto nebo se na to vybodnout....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já se právě zase takovýhle bordýlky snažím vyhazovat co nejčastěji ;)

Akorát nééé vždy se plně daří :smich: takže třebas u spolujezdce se vozí asi rok starej škoda zpravodaj a spol ;)

Minulej tejden jsem mel i v tý sítce v kufru ponožky a máti mi je donesla dom.. Sem jí řek, proč je tam nenechala :smich: a ona že neví k čemu, jestli si tam náhodou nechcu přidat i trencle, kdybych se po*** lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já jsem si s tou šiškou vzpomněl, že já mám naústek od toho jak jsem dejchal :) taky jsem vozil sebou B) Ted je myslím v bundě, pokud se nemýlím..

Jo a v kastlíku máme taky plno věcí no.. kolikrát ani nejde zavřít :smich: minimálně tam jsou dycky nabíječky na x typů různejch věcí, pak nějaký ty papírky, propiska, sem tam něco k jídlu.. Nějaký to CD. A co se táče parkovacích účtů, těch moc není a mám je pěkně za oknem kam patří :D Pití v autě je vždycky, minimálně nějaký zbytek. Dneska to bylo i v automoto, že máš sebou vozit pití.. A účtenky z benzinek si většinou po tom co zaparkuju hned beru dom, abych je mohl zadat do tankovacícho seznamu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...