Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Tak pánové všechni Vás zdravím...víkend byl ve znamení srazu v Hradci Králové na oslavu narozenin. Celé to pořádal Romariooo ale pomáhalo mu pár lidiček..hlavní tahoun co se týká práce a přípravy papáníčka byl jarda.....no a největší perlou byl samozřejmě náš všemi milovaný Dadáček.....Vůbec nelituju, že jsem jel tam a zpět celkem 530km....poznal jsem hodně lidí co znám jen podle nicku a teď už si k tomu i přiřadím obličej..u Dadáčka ksicht :)....jinak dobrej pokec s Eversem a s ním i společná cesta domů...alespoň z HK do prahy...zde pár foto...jo a naspal jsem za celej víkend cca 10hodin....jinak se sežralo..guláš ze 7kg masa...2 kýty po 15 kg.....párky..vytočili 2 sudy piva a 1 sud Birellu....džusy a cola....

post-82-1247458571_thumb.jpg

post-82-1247458577_thumb.jpg

post-82-1247458582_thumb.jpg

post-82-1247458591_thumb.jpg

post-82-1247458598_thumb.jpg

post-82-1247458605_thumb.jpg

post-82-1247458610_thumb.jpg

post-82-1247458615_thumb.jpg

post-82-1247458620_thumb.jpg

post-82-1247458625_thumb.jpg

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové všechni Vás zdravím...víkend byl ve znamení srazu v Hradci Králové na oslavu narozenin. Celé to pořádal Romariooo ale pomáhalo mu pár lidiček..hlavní tahoun co se týká práce a přípravy papáníčka byl jarda.....no a největší perlou byl samozřejmě náš všemi milovaný Dadáček.....Vůbec nelituju, že jsem jel tam a zpět celkem 530km....poznal jsem hodně lidí co znám jen podle nicku a teď už si k tomu i přiřadím obličej..u Dadáčka ksicht :) ....jinak dobrej pokec s Eversem a s ním i společná cesta domů...alespoň z HK do prahy...zde pár foto...jo a naspal jsem za celej víkend cca 10hodin....jinak se sežralo..guláš ze 7kg masa...2 kýty po 15 kg.....párky..vytočili 2 sudy piva a 1 sud Birellu....džusy a cola....

no ale tady to nikoho nezajima...kolik jste vypili a snědli.. :smich::smich::smich::smich::smich: ......  radši dej fotky s fotbalu at vydime atlety.. :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...