Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

HOnzi ve městě hlídkující jezdí povětšinou ve Fabiich.. a muzejní :smich: jak se to vezme, vezmi si, že my jsme přecejenom 2. největší policejní okrsek v ČR, že... takže obměnit vozový park chvilku trvá, tuším něco kolem 3 let se povídalo..

První mě málem zajeli, kokoti !!! na ty sem dobře řval, sem čekal, kdy se otočí, ale vzhledem k tomu, že měli na zadních sedadlech 2 holky (nevypadali jako zatčené..) tak je jasný, že je nějaký hulvát po nich pokřikující nezajímá.

A druzí kousek nad "centrálou" když zjistili, že ten kropící vůz zanechal na zemi opravdu vodu, na těch kolejích to trochu klouže, protočili to, motačka gum, pěknej zvuk, rapidní rozjezd :) ale ti byli v pohodě :) s těma se dalo pokecat a vůbec nic neví o skodahome, se musí napravit lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kecáš, máš novou herečku :prc: a ta tě sem moc nepouští..... :smich:

ty vole ty taky musíš hnedka všechno vykecat...no joo, tak jsem podpanoflák :smich: keci, na kočičí tlapu slibuji, že je to tím že je léto a já řádím venku :p

Stando: jasný, budu se snažit...nastolim tu (ne)pořádek a (zlo)řád :palec2:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HOnzi ve městě hlídkující jezdí povětšinou ve Fabiich.. a muzejní :smich: jak se to vezme, vezmi si, že my jsme přecejenom 2. největší policejní okrsek v ČR, že... takže obměnit vozový park chvilku trvá, tuším něco kolem 3 let se povídalo..

První mě málem zajeli, kokoti !!! na ty sem dobře řval, sem čekal, kdy se otočí, ale vzhledem k tomu, že měli na zadních sedadlech 2 holky (nevypadali jako zatčené..) tak je jasný, že je nějaký hulvát po nich pokřikující nezajímá.

A druzí kousek nad "centrálou" když zjistili, že ten kropící vůz zanechal na zemi opravdu vodu, na těch kolejích to trochu klouže, protočili to, motačka gum, pěknej zvuk, rapidní rozjezd :) ale ti byli v pohodě :) s těma se dalo pokecat a vůbec nic neví o skodahome, se musí napravit lol

tady u nás Fabky už téměř nejsou, ale škoda - jsou to věčný vozidla :) jináč koukám že tam máte pěkný darebáky - kdyby aspoň těm holkám vysvětlili, že se maj tvářit utrápeně "zatčeně" :D jináč pěkný "zážitky" :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ jsou to tu darebáci páč většina jsou mladí kolíci..

No to mohli, páč ty mařky se tvářili snad jakoby se mi smáli. A ještě si to vlastně dávali bez majáků, to by neměli, viď, pokud vzadu vezou "zadrženou" osobu..? Jinak vlastně nejsou ve výkonu služby.

a nejsi malinko moc zvědavej??? :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlasto a co ten Gambíč 11 excelent? Ten mi docela dost chutná, ale moc ho nikde nemají.. Je to pravej opak piv co piju, celkem sladkej sametovej..

Čéče ten jsem ještě nezkusil,nějak mi 10tkou nenadchly,ale jak píše Standis pardál nejni špatnej,ale je spíše nahořklej a já má radší sladší pivísko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ jsou to tu darebáci páč většina jsou mladí kolíci..

No to mohli, páč ty mařky se tvářili snad jakoby se mi smáli. A ještě si to vlastně dávali bez majáků, to by neměli, viď, pokud vzadu vezou "zadrženou" osobu..? Jinak vlastně nejsou ve výkonu služby.

zadržená osoba se veze bez majáků - ty se zapínaj pouze v nejnutnějších případech a pokud je to nařízený ;) k výkonu služby nemusí mít zaplí majáky...ba naopak, ve výkonu služby je policista téměř vždy ;) PS: jináč mohli vést na oddělení ounamovatele, svědky či pošozené, aby jsme jim nekřivdili:)

Standa: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...