Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Jestli to neřekneš tak už sem vživotě nepřijdu

to si někde odkoukal takovy móresy???? :smich: ....prostě když by si přijel na ten vrakač tak by se mohlo stat že by ti toho tvyho sršně za ten stěrač vyměnily a měl bys stěrač gratis.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to smutny ale je to tak pokud se rozhližiš po jinym autě tak nezbyva než přišetřit na octu nebo přejit na jinou značku.je sice fakt že kombi verze je trochu hezčí ale žadnej zazrak to není.nejvíc mě vždy pobaví když sedim v autě a na parkovišti vedle mě někdo s FII zaparkuje koukam na něj nahoru jak do autobusu.

to už radši do vw polo

Octavka nic neřeší sice větší auto,ale taky starší min jako moje současná,a pokud se budem bavit někde kolem 150-170tis tak O II už vubec ne,já s autím jezdím hlavně 10km do práce a zpět,pak tady po jedničkách dálnici vidím jenom když se jede na dovču nebo někam na sraz,kufr je vyřešenej plánovanou koupí střešního box,a já jsem škodovkář snad od narození a pořízení prvního auta,ikdyž jsem vyzkoušel i jiný auta vždy jsem se ke škodovce vrátil takže,když troch přivřu oči klidně F II.

A dejte s tím pícháním pokoj,zatím jsem za dobu 5,5 roku nemusel rezervu vyndat z kufru navíc ji mám 165/70/14 a na autí 185/60/14. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...