Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Dobré jitro panáčci,koukám že jste čilejší než já,včera jsme trochu přetáhly posezení u známejch asi tak do dvou a to se mi fakt nechtělo v 5:30 vstávat a ještě při coca cole brrrrrrrr fuj ještě ted mám žaludek v horším stavu než po 10ti točenejch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré jitro panáčci,koukám že jste čilejší než já,včera jsme trochu přetáhly posezení u známejch asi tak do dvou a to se mi fakt nechtělo v 5:30 vstávat a ještě při coca cole brrrrrrrr fuj ještě ted mám žaludek v horším stavu než po 10ti točenejch.

ahoj ..já bsem čilej páč musim tvrdě a do umoru dřít v rachotě...tomu věřim že se ti nechtělo taky bych měl veeelky problemy vylizt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V autě jsem přestal kouřit po tom co jsem jako starej mazák vyhazoval vajgla z okýnka a ten mrzák se mi vrátil a vletěl do ucha,málem jsem si rozbil hubu,popálil ucho propálil sedačku a tričko jak ten zmetek padal k zemi.Od té doby jsem si v osobáku nezapálil pouze v kamionu tam bylo místa dost na pořádnej popelník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V autě jsem přestal kouřit po tom co jsem jako starej mazák vyhazoval vajgla z okýnka a ten mrzák se mi vrátil a vletěl do ucha,málem jsem si rozbil hubu,popálil ucho propálil sedačku a tričko jak ten zmetek padal k zemi.Od té doby jsem si v osobáku nezapálil pouze v kamionu tam bylo místa dost na pořádnej popelník.

mě se něco podobnyho stalo ve stary 120 vyhodil sem vajgla střešním okynkem chvily se tam mrzkal ve víru a pak se mi taky vratil do klina :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem tu...raco už pomalu balíš domů co..jaká byla šichta...já ráno "venčil" malou...byly tady u nás nějaký klášterní slavnosti...divadlo, muzika, stánky...a otevřená stanice přírodovědců-zvířátka pro děti...byl jsem po 2 hodinách urvanej jako nikdy z práce...a prcek by furt běhal...tak jsem jí předal babce a manželce a šli jí ještě utahat na zahradu...já byl v chládku garáže.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se tak někdo dneska měl :-)))).....ja se dneska cca od poledne nezastavil celkem seto s...o naštěstí jen zaležitosti u kterych byla jasna příčina a dobra naprava takže žadny dlouhy přemejšlení co?proč?a jak?....takže dá se říct pohoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...