Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

No jednou potřeboval v hospodě...na jak to říct..prostě srát.....jdu na WC...a tam celej hajzl poblitej..no zvednul se mi kufr...přestalo se mi chtít s.rát, ale malinko jsem si tam taky ublinknul....to bylo něco...fuj..

no když běžim na poslední chvili tak sednu a je mi to jedno.....když sem měl  srací chřiku zkous sem i hajz v kauflandu.....jen tak tak dobíham spíš prdim než seru a bezďák co vedle chcal uznale mumlal něco ve smyslu když musíš tak musíš,, :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no když běžim na poslední chvili tak sednu a je mi to jedno.....když sem měl  srací chřiku zkous sem i hajz v kauflandu.....jen tak tak dobíham spíš prdim než seru a bezďák co vedle chcal uznale mumlal něco ve smyslu když musíš tak musíš,, :smich:

dnes máte velice zajímavý téma :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak oni hajzlíky v hospodách jsou téma samo o sobě, kor v pokročilých nočních hodinách, někdy sí říkách chudák ta uklízačka lol lol

myslím že když to "dílko" někdy vidí, tak může vklidu hádat co se ten den v knajpě podávalo za jídlo :D ale jako téma dobrý, hnedka po "tchýních" a "mlíku" je to TOP lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak oni hajzlíky v hospodách jsou téma samo o sobě, kor v pokročilých nočních hodinách, někdy sí říkách chudák ta uklízačka lollol

někdy si řikam jak hodně skvělí mam povolaní... :smich:

kamaráde přežral jsem se kukuřice = a nestihla se strávit lol:smich:

tak budeš kadit popcorn to se jen tak nevidí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vojně...povyšování na půlročáka.....půl litru rumu na ex......a asi 5 min pohoda.....a pak asi 5-ti metrová šavle......

já jsem se nedokázal ani zvednout a kámoš mě vezl domu na motorce a sekla se mu tam jednička, takže jsme poskakovali po silnici a najednou do toho ještě policajti, takže celkem zajímavý :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzít na to wapku a vystříkat doztracena.

znamyho bracha jezdí do rajchu mejt toi toiky na ruzny festaky atd.....jako nechutnost největší....ale když po čtrnacti dnech přijede ma zato 30-35litru + všechny vydaje jidlo doprava placeny......  tak si vždycky zanadavam když tady hakuju noční a víkendy ...a takovej kokot co meje hajzly huli červeny marlbora ..neví čim by jezdil a chce stavět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...