Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

nazdar darebáci... klucí přečetl jsem si pár posledních úryvkú a tlemim se lol orgán tu jen nakoukl, ale musel pojíst, pro inspiraci topinka obložená volskym okem, šukou a sýrem :palec2: k těm nočním - největší svinstvo co snad existuje, bioritmus úplně vprdeli (slušně to fakt nejde) a ještě den potom se člověk srovnává :feve:

Marek: hele nedělej a koukej tu bejt s náma...ti budu psát stav ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a do koho jsme se to dneska pustili? že by do raci? ale to snad ne, je přeci v kolektivu oblíben

no hele, pokud dobře počítám...jsem tu já ty a Ráca...ty jsi to navrhl, sebe jmenovat nebudu...hmmmm, jo vyhrál to Ráca lol

tak kde začnem?...co Ráco...co tě nejvíc sere, ať víme kam rejpnout :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, tak já vám něco povím, ale ne abyste to zas otočili!!! Mala byla na víkend u tchýně a hrála si s nůžkama /ma 3,5roku/

a tak si stříhá a sříhá, na ráz za ní přišla tchyně a malá si ostříhala afinu na ježka, jina č jsme ji ieště nestříhali, tak má vlasy skoro až na prdel. Kdyby jste to viděli, jak se dojebala, kalamita :doh Tak, Marku pozor, ať to tvoje hlídáni nedopadne tež tak lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...