Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

autorizovaném? Nebo normálním?

Pitrys, dojedeš na ten sraz do bohumína?

A co takhle 27.9 v 14,00 v Hranicích na Moravě, já jedu, jel bys též?

Spíš autorizovaném.Mám hádanku.

S tím Bohumínem záleží,jestli nepojedem pryč,páč mám dovolenou.Navíc pořád nevím kolik stojí to měření výkonu :kuk:

27.9.pracuji.mám odpolední celý víkend.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tu kdysi dával do placu a žádný chytrolín to nevěděl.

Jde o to když máš origo centrál.Zamkou se ti dveře a pak už třeba levé zadní nejdou odemknout.Safesystem drží zámek zavřený.Jak se dá ty dveře otevřít,aby se mohl vymontovat zámek pro opravu?Ha?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty si dostal ránu na dveře,že ti safe systém bloknul zámek?Znám borce co to dělal na golfu a otevíraly to jako 120 ... sundáš gumu u okna z venku a po chvíly šťourání zámek povolil.Pokud máš možnost,sundej tapec ze dveří .. sice je to prcačka,když jsou dveře zavřený,ale všecho jde.. pak jen zámek vyšroubuješ a pohraješ si se západkou ... je to otevřený

edit: brácha mladý tady je jeho profil http://forum.skodahome.cz/index.php?showuser=34762 to právě dělal na tim golfu... zkus ho kontaktovat.. je velmi ochotný a snad ti poradí

Editováno: , autor: azriel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...