Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

myslíš že z ní bude kolotočář ? ;)

Taky povolání,ale už nebude asi taak svobodný jako dřív za mejch mladejch let,dnes už je to jenom hoňka za prachama.Znám tu u nás celou kolotočářskou rodinu od malička,a děda mych vrstevníků nikdy neodmýt jedinou pouť byť v malé prdelce dnes Ti řeknou nepřijedem vyděláme za ty dva dni jenom pár stovek,tak nevím co to vzaly do ruky mladý jedou jenom tam kde maj jistotu,že bude pršet už nestačí když budou jenom kapat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem vám to neříkal???

Aha,tak to musím napravit teda,byl jsem na 11 dní v Řecku a to na ostrově Lefkáda.Letěli jsme z Brna takže za 2 hoďky jsme tam byli,žádné 10-12hodinové cesty autem atd.

To já bych radši 10hodin v autě,ale rodina trpí tak je pohldnější letadlo v tom musím souhlasit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já bych radši 10hodin v autě,ale rodina trpí tak je pohldnější letadlo v tom musím souhlasit.

no tak to seš asi masochista :smich: ,v autě se stresovat to já ne,lepší sednout do letadla,dát si něco k pití a za pár chvil seš v klidu na místě,spousta času a hlavně čistá hlava a žádná únava z řízení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jóóó´mára je na mesíc na dovolené :)

Jo je to paráda, ale nějak se to vymklo.....finančně...dneska plná nádrž.....a pak to začalo :( ..nová rychlovarka a to ještě musím zítra koupit novou pračku...jeden set-top-box.....ještě že tam mám v krámu jako vedoucího bratránka...kterej mi udělá cenu :)

Jinak pánové....dneska šéf byl objednat obytnej karavánek....na podvozku IVECA....a je to jako služební :) ...a bude i pro V.I.P. pracovníky k zapůjčení....no nejsem já klikař :) ...za 14 dní bude připraven dle šéfova přání....pak dodám kompletní foto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je to paráda, ale nějak se to vymklo.....finančně...dneska plná nádrž.....a pak to začalo :( ..nová rychlovarka a to ještě musím zítra koupit novou pračku...jeden SEX-SCHOP-BOX.....ještě že tam mám v krámu jako vedoucího bratránka...kterej mi udělá cenu :)

Jinak pánové....dneska šéf byl objednat obytnej karavánek....na podvozku IVECA....a je to jako služební :) ...a bude i pro V.I.P. pracovníky k zapůjčení....no nejsem já klikař :) ...za 14 dní bude připraven dle šéfova přání....pak dodám kompletní foto :)

Ty jo, to bude mejdan :prc:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...