Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

No já vím vymějšlím ptákoviny,ale puvodně jsem ji chtěl na jaře vyměnit za FII,ale po rázné rozmluvě s manželkou,zustane holka sloužit dál tak jsem ji chtěl trochu vylepšit.Na jaře přibude pouze střešní box a dám asi konečně kliky do barvy.

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže komfortka+sada zámků,zkusím se ti poptat

JJ diky moc no ted jeste pak nekoho kdo to nakoduje a tak ale premyslim zda to ma cenu, ze prijdu o alarm a prostorovy alarm ktery tam mam myslim firma jablotron, ze se to tam dodelavalo kdyz se to privezlo, ale tak uvidime, ale podminka proste aby to nekdo vymenil (pripadne to snad zvaldnu sam) ale hlavne to nakodovani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je u vás??tady jako na jaře,chodím na oběd jen v tričku a flaušové vestě lol ...divná zima toto

JJ tady je krasne sviti slunicko azurova obloha no parada, jinak jsem slysel ze je v alpach i kolem 20C ze zima prijde i tam o dost pozde, no na to jak byl rijen docela studenej tak ted je babi leto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ diky moc no ted jeste pak nekoho kdo to nakoduje a tak ale premyslim zda to ma cenu, ze prijdu o alarm a prostorovy alarm ktery tam mam myslim firma jablotron, ze se to tam dodelavalo kdyz se to privezlo, ale tak uvidime, ale podminka proste aby to nekdo vymenil (pripadne to snad zvaldnu sam) ale hlavne to nakodovani

s šikovným mechanikem to myslím nebude žádnej problém to přehodit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...