Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

co se týče exteriéru tak přední zahlazenej RS nárazník,zadní zahlazenej RS nárazník,mračítka Milotec,GTstříška na 5dveře,zadní face světla,Koncový laděný výfuk s dvouplášťovou, nerez koncovkou Laityng,16"FRS kola,aero stěrače předek+zadek no a lízo z Cupry na předek :)

Editováno: , autor: spineshank
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týče exteriéru tak přední zahlazenej RS nárazník,zadní zahlazenej RS nárazník,mračítka Milotec,GTstříška na 5dveře,zadní face světla,Koncový laděný výfuk s dvouplášťovou, nerez koncovkou Laityng,16"FRS kola,aero stěrače předek+zadek no a lízo z Cupry na předek :)

No co se tyce tech predni a zadnich aero taky bych se chtel casem na to dostat no ta gt stricka je paradni neni enco podobneho na combi?svetla face koukam ze ste se s nima nejak vsichni rozmohli :) ale fakt pekny no predni FRS jsem videl zahlaszeny u Radka, tady ma prezdivku RST a vypada to zajimave :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď opět se vrátím k interiéru

kožená perfor.ručkaRS,kožená perfor.řadička RS,origo loketní opěrka,volant OII RS,držák nápojů origo,sedačky černé Sportpaketové,černý komplet 'RS interiér včetně stropnice,RS pedály,chrom čudl lol ,měkčené podloketky na všechny dveře,

no snad jsem na nic nezapoměl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď opět se vrátím k interiéru

kožená perfor.ručkaRS,kožená perfor.řadička RS,origo loketní opěrka,volant OII RS,držák nápojů origo,sedačky černé Sportpaketové,černý komplet 'RS interiér včetně stropnice,RS pedály,chrom čudl lol ,měkčené podloketky na všechny dveře,

no snad jsem na nic nezapoměl

No teda Ondro to je parada hele ty mekcene podloketky se uz asi nedaji moc sehnat vid nebo kozene to uz je asi raketa za ne vid :) no chrom cudl ani mi nemluv ale uz jsem si nejak na to zvykl :D, no vnitrek musi byt pecka nema foto a jak je to cely cerny to bude parada urcite :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teda Ondro to je parada hele ty mekcene podloketky se uz asi nedaji moc sehnat vid nebo kozene to uz je asi raketa za ne vid :) no chrom cudl ani mi nemluv ale uz jsem si nejak na to zvykl :D, no vnitrek musi byt pecka nema foto a jak je to cely cerny to bude parada urcite :)

taky jsem zkoušel shánět ty měkčený područky, ale nepodařilo se mi to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teda Ondro to je parada hele ty mekcene podloketky se uz asi nedaji moc sehnat vid nebo kozene to uz je asi raketa za ne vid :) no chrom cudl ani mi nemluv ale uz jsem si nejak na to zvykl :D, no vnitrek musi byt pecka nema foto a jak je to cely cerny to bude parada urcite :)

kdybych sehnal ty kožený tak bych tyto prodal,on už je chtěl Libor,ale bohužel ty kožený mi nevyšli :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...