Přejít na obsah

Co utáhne HTPčko - rozměr pneu


Milos

Doporučené příspěvky

krasny kola supr znacka

Díky moc, akorád mě sewe, že mě hned druhej den co jsem to měl na autě někdo ukradnul ty dvě kovový čepičky na ventýlky, asi někde před discotékou. Bohužel tady v příbrami je to takový podivný s autama na ulici, tak se člověk bojí abych to ráno nenašel na špalkách nebo snad nedej bože ležet na břiše :angry:

Ale musím říct že i kromě toho že to to auto pozvedne vzhledově tak to drží v zatáčkách jako přibitý :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavně že mi nesebrali ty kola, ale taky jsem včera přemejšlel co když by jim to člověk trošičku zkomplikoval a dal tam místo 4 normálních a jednoho pojistnýho šroubu 3 obyčejný a 2 pojistný (každej od jinýho výrobce).

Ale možná se na to vykašlu protože jak si člověk pořád tak po troškách vylepšuje auto tak jsem si začál shánět garáž a nebo garážový stání někde tady poblíž abych to už na ulici nenechával :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na FRS šrouby jsou, ale ty Mercedesy opravdu z fabriky vyjíždí na normálních...

OZ jsou super, kdysi jsme je taky měli. Já tu mám jedny plonkový SIMBOLZ, ale nevím, jestli by šly na Škodovky, protože jsem je právě kupoval na jednoho z těch Medvědů, kterej pak šel do světa, takže mi tu zůstaly a na služebáka je dávat teda nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam dost netypicky srouby ke kolum - tim nechci rict ze mi je nekdo nemuze ukrast

ale vzhledem k tomu ze mam vzadu dlouhy srouby tak je to stejne problem s pojistnejma

a jak vlastně máš široký disky?

7,5´´ proc?

no jen se snažím jenom nějak si vysvětlit ty delší šrouby jak si řikal :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host mucholap
no to je hezky ale na to sirka rafku vliv opravdu nema

ale mam vzadu podlozky to je cely

a mas roztazenou karoserii (myslim blatniky) nebo to sedne do toho puvodniho tvaru? na tvoji fotce se nezda, ze by ty kola nejak moc zbytecne cucely ven...

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je hezky ale na to sirka rafku vliv opravdu nema

ale mam vzadu podlozky to je cely

a mas roztazenou karoserii (myslim blatniky) nebo to sedne do toho puvodniho tvaru? na tvoji fotce se nezda, ze by ty kola nejak moc zbytecne cucely ven...

dik

a proč by měli čučet ven??!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no moc to mu nerozumim:) ale mel jsem za to, ze kdyz das podstatne sirsi gumy nez byly puvodni seriovy a jeste pod to das podlozky, tak by to mohlo trochu vykukovat do stran:) proto jsem myslel, ze bys moh mit vytazeny blatniky, aby ty gumy "nevycuhovaly"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se rozhodl pro rozměr jako ty 195x50 R15 a vše je naprosto v poho. Ale spotřeba ti určitě stoupne, nejsou to nějak závratná čísla mě to dělá tak 0,2 - 0,3l. Jo, hlavně si kup pořádný pneu ať nemusíš řešit hlučnost kol jako já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...