Přejít na obsah

prazakovina


bublina

Doporučené příspěvky

Vsechno toto ma jedine KORENY = ZKU.VENA CESKA ZAVIST. Ja byl bodlak narozen v bodlakove, zavidel jsem Prazakum, jak se maji libove, tak jsem si sel za tim, ze si to zkusim mit se libove a uz je tomu 20 let, co jsem do teto kolonie prijel a stale se nejak libove nemam...:D Pote kdyz jsem se vracel byt jen na vikendy do sveho rodneho bodlakova, jiz jsem byl Prazsky bodlo, po par mesicich, tak je toto od bodlaka normalni??? lol

Naplaveniny nemaji rady prazaky, prazaci nemaji radi naplaveniny za jejich blby kecy na prazaky :D :D

A uplne nejvice me dostava, kdyz na venkove rekne nekdo, jak tam v ty Praze muzete zit??? V tech hnusnych sidlistich, zadna zelen, lesy, jenom panelaky, baraky, miliony aut... Ja treba civilizovany clovek bych pred mimoprazskym, spokojenym farmarem si nedovolil rici, jak tady muzete slapat ty hovna od slepic, cuchat ten kravin za humny?? Proc bych to delal, kazdy sveho stesti... strojvudcem

A kdyby onen venkovan vedel, ze rano roztahnu zaluzie a koukam na hospodarstvi pod okny, kde je ponik, psi, kocky, kozy, slepice....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

U nas v krasne Slatince je spousta chalup, ktere patri prave Prazakum.

Nic proti nim nemam, spise jsem pred xx lety mrkal jak stridaji auta, jak se oblekaji a pod. to je treba 15 let zpet, ale ted me pripada ze na vesnici se preci lidi maji jen lepe, kdyz vynecham dojizdeni do prace - do mesta.

Uz to nejsou takove zakopane vesnice, ale krasne udrzovane domecky s velkou zahradou a vystavba rodinnych domku jak by smet :)

Take stavim a vedle me dalsich 5 mestaku, ale zadna Praha, jsou to lidi z okolnich mestecek.

Uplne je chapu proc stavet prave tam kde ja :)

foto kam rano z oken budu cucet

post-3876-1241756245_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavka ,plne souhlasim ;) sice v Praze je spousty kancelari a kazda vetsi firma tam musi mit nastehovane vedeni, tudiz je tam spousty pracovnich prilezitosti, ale zit bych tam nechtel ani za sto mesicne :D

zivot preci neni o tom porad jen makat na nove vecicky, neni nad peknej baracek , nekde v pekne prirode , idylka typu, rano vstanu a dam si s zenou kaficko venku pred domem, nikym nerusen s vyhledem na hektary lesa a cisty potok, to je proste k nezaplaceni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsechno toto ma jedine KORENY = ZKU.VENA CESKA ZAVIST. Ja byl bodlak narozen v bodlakove, zavidel jsem Prazakum, jak se maji libove, tak jsem si sel za tim, ze si to zkusim mit se libove a uz je tomu 20 let, co jsem do teto kolonie prijel a stale se nejak libove nemam...:D Pote kdyz jsem se vracel byt jen na vikendy do sveho rodneho bodlakova, jiz jsem byl Prazsky bodlo, po par mesicich, tak je toto od bodlaka normalni??? lol

Naplaveniny nemaji rady prazaky, prazaci nemaji radi naplaveniny za jejich blby kecy na prazaky :D :D

A uplne nejvice me dostava, kdyz na venkove rekne nekdo, jak tam v ty Praze muzete zit??? V tech hnusnych sidlistich, zadna zelen, lesy, jenom panelaky, baraky, miliony aut... Ja treba civilizovany clovek bych pred mimoprazskym, spokojenym farmarem si nedovolil rici, jak tady muzete slapat ty hovna od slepic, cuchat ten kravin za humny?? Proc bych to delal, kazdy sveho stesti... strojvudcem

A kdyby onen venkovan vedel, ze rano roztahnu zaluzie a koukam na hospodarstvi pod okny, kde je ponik, psi, kocky, kozy, slepice....

Marně přemýšlím co bych tak pražákům mohl závidět. Nic mě nenapadá. Taky nevím proč se někdo stydí za to kde bydlí. Asi proto aby mu nezáviděli. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubasta: zdravim jizni Cechy :p zavreli v Hradech Udolicko, takze si to asi pomazu pres vas dneska, pres Trebon... jinak s tebou naprosto souhlasim, ale uz jsem se naucil to nebrat vazne. Vzdycky si reknu, ze budu v Praze taky potrebovat nekde zastavit, mrknout se na mapu a nebo poradit, tak proc bych se mel zlobit ja na ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně, bez značek jsou v ...... Zrovna nedávno mě tady jeden na křižovatce málem sestřelil. Troubil jak blbej, předjel mě a něco nedobrýho na mě ukazoval. Naštěstí zajel do slepý ulice, tak jsem mu zajel vysvětlit která je pravá ruka. Byl ale férovej, došlo mu to a svoji chybu uznal. Ale to divadlo okolo si mohl odpustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože Praha má svůj životní styl a rytmus, který za západ od Dejvic a na východ od Kyjí není kompatibilní s domorodci. To dělá semtam komunikační problémy (heleď v jakých intervalech jezdí z Horní Dolní autobus? Co? Cože? Za tři hodiny? To je prdel!!!). Na debila narazíte všude.

Jinak s těma spz to asi moc řešíte, mnoho Aček mimo Phu jsou služební auta a jejich řidiči semtam se prostě trochu potřebujou vyblbnout, když už to není jejich auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože Praha má svůj životní styl a rytmus, který za západ od Dejvic a na východ od Kyjí není kompatibilní s domorodci. To dělá semtam komunikační problémy (heleď v jakých intervalech jezdí z Horní Dolní autobus? Co? Cože? Za tři hodiny? To je prdel!!!). Na debila narazíte všude.

Jinak s těma spz to asi moc řešíte, mnoho Aček mimo Phu jsou služební auta a jejich řidiči semtam se prostě trochu potřebujou vyblbnout, když už to není jejich auto.

já jsem ještě cca 7 km na východ od Kyjí a jsem pořád ještě Pražák lol

Jinak nechápu lidi co když vidí auto s Pražskou SPZ,tak se hned ptaj co to je za šmejda.Mám na novým autě 1AA(pro mimopražské dvojitej debil) a když přijedu do Brna do školy,tak na mě koukaj jako na vraha.Přitom mi je úplně jedno,s jakou značkou jezdím,klidně budu jezdit s S,C atd

Editováno: , autor: jirka3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nyni prave resim, ze bych novy auto co budu mit napsal na babicku v ceskobudejovickym kraji, abych se mohl pysnit Ceckem a nemusel se vecne stydet za A nebo v jinych jedincich zbytecne probouzet skryte komplexy... :smich: :smich:

CRECKu - ty si jako vazne myslis, ze to co ty prozivas s tim hezkym barackem a zenou a kavou rano na zahrade, ze o toto jsou Prazaci ochuzeni?? To je mi ale dost velky omyl...

Muj vyhled po ranu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...