Přejít na obsah

Sháním notebook - umíte pomoct s cenou?


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Ahoj všici! Sháním notebook, trh s nimi je obrovský a já mám v podstatě jen pár požadavků. Chtěl bych se ale zeptat jestli někdo umíte kouzla s cenami :) Ptám se, protože vím, že jsou tady lidé, kteří umí ledasco ;) Kdyby mi někdo pomohl i s výběrem, tak budu rád.

Dávám přednost AMD procesoru, když ale bude Intel, tak holt bude intel :)

Chci minimálně 4GB RAM

Disk alespoň 320 GB

Wifi b/g/n

Bluetooth

display minimálně 17 palců

ideální by byla silnější baterie, alespoň osmičlánková aby to vydrželo minimálně 2 hodiny přehrávání filmů

přivítal bych i integrovaný "subwoofer"

grafika může být integrovaná, ale aby uměla HW dekódování HD videa.

kdyby to mělo integrovaný DVB-T tuner, tak bych se nezlobil, ale není to podmínka

To je asi vše, vaší pomoc velmi rád uvítám!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja asi zvolim to HPcko. Diky Romariooovi to vypada na hodne slibnou cenovku a hlavne ma opravdu vsechno co jsem si pral :) Jedine, co me stve, ze tam cpou 32bit system, ale tak zase jsou tam 3GB pameti, takze to nebude tolik na obtiz.

Tesi me ten subwoofer, sice je malickej, ale kazdy, kdo nekdy slysel hrat notebook bez integrovaneho subwooferu a s nim, tak je to jasna volba :) Zvuk je v ramci integrovanych repro o tridu jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze Acer vracen, ale jestli muzu doporucit, tak si nikdo nikdy nic nekupujte v Alfacompu!! To, co jsem tam dneska zazil, bylo naprosto neuveritelny. Uz jsem o tom chtel tocit reportaz :) Cely jsem to jako video nahraval do telefonu, takze to hodim na youtube a postnu sem odkaz abyste videli jak solidni to je firma. Koncim s nimi a ode me uz nikdy neuvidi ani korunu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych byl taky pro HP.Mám doma 2,předtím taky 2 a bezproblému a servis tady u nás na Ostravsku super(nikdy jsem ho nepotřeboval ale rady dávali po telefonu parádní).

Jinak jsem taky příznivec AMD ale musím říci že od jisté doby jen u stolních PC.

U noťasů se mi zdá,že se noťas s AMD více hřeje než s Intelem a větrák tím pádem běží více což bere energii.

Jinak za chvíli budu taky měnit noťasy a půjdu zase do HP nebo uvažuji o IBM řady T.Já bohužel potřebuji com port a těch moc není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...