Přejít na obsah

Sháním notebook - umíte pomoct s cenou?


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Ja s nimi nadobro koncim. Abych pravdu rekl, tak se sam sobe divim, ze jsem si od nich znovu neco koupil, protoze nedavno jsem tam reklamoval zdroj a kdyz jsem jim ja sam vysvetloval jak se maji testovat pocitacove zdroje, tak me to srazilo do kolen. Holt uz nikdy vice :) Jsem vylecen :) Jeste ze je trh veliky a ne jako za komancu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine: zjištoval jsem přesné informace ohledně dostupnosti Tvého vybraného notebooku a hned ráno mi došla reakce:

při objednání dnes do 13 hodin:

Dobrý den,

u distributorů skladem, k odběru pravděpodobně zítra, ale

nemohu zaručit na 100% přepravní služby mají limit do 2 prac. dnů, ale z

90% vozí do 24 hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám s Alfou celkem OK zkušennosti-.Reklamoval jsem tam HDD,řekl,že jsem zdaleka,tak ho hned testli,zjistili že tam vypadl jeden cluster a dali new.

Potvrdím z praxe ;) záleží na věci jakou reklamuješ.. ale pak taky na dodavateli, někdy mu nebyl problém to vrátit, někdo měnil kus za kus, jindy to nešlo.. je toho víc no ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja s nimi mam uz tri blby zkusenosti, takze s nima koncim. Jedna vec je reklamace zdroje, ktery byl v haji - to jsem popisoval. Musel jsem jim vesvetlovat jak se maji testovat zrdoje a stejne mi ho poslali zpatky, ze mu pry nic neni. Az pri druhe reklamaci to uznali a vymenili ho. S tim souvisi i muj druhy problem. Zdroj jsem na reklamaci poslal postou, s PPL mam spatne zkusenosti, a po telefonu jsem je zadal aby mi to zpatky poslali taky postou. Rekli ze ano no a samozrejme ze to prislo PPLkem. A treti, nejhorsi, zkusenost je ted s tim notebookem. Uz s nimi nechci mit nikdy nic spolecnyho. Zlata Alza i kdyz je trosku drazsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim, proto jsem je o to zadal. A bylo mi receno, ze to tedy udelaji. Kdyz vedeli, ze to udelat nemuzou, tak to nemeli slibovat. Mimochodem, v Alze jsem vracel Bluray prehravac, vubec zadny problem nebyl. Okamzite to vzali zpet a okamzite vratili penize, zadny caviky. Nejezdim tam osobne, ale co se tyce neosobniho jednani, tak s nimi nemam vubec zadny problem. Snad to nezakriknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marťo možná je to tím neosobním :p jako nejvíc, ale jestli ti říká něco softcom (je to Brno, Pha, Ostrava tuším) tak tam jsem šel z práce (maj o hodinu dýl), kupoval jsem si tam pár věcí.. a ty komentáře co si říkali "za rohem..". Narážky na Alfu :D a věřím, že v alze kdybych došel v Alfafiremní, tak to bude podobný :D a praktiky maj beztak stejný :) co si budem nalhávat..

9/10 bude alfa sedět 9/10 bude zase sedět alza a ne alfa atd..

Rád se tam vracím, ale teď budu asi ěvci brát přes snížka, páč mi dal lepší cenu lol-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz dost o Alze a o Alfe, zkratka Alza je jednicka a basta :D

Ted mi spis kluci poradte, protoze ten notebook nema DVB-T tuner, tak ktery koupit. Asi koupim do USB kvuli moznosti prenosu i do jineho pocitace, ale jaky vybrat, na trhu jich je toliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik :( Mate nekdo s nejakym osobni zkusenosti? Provozovat ho budu na Win Vista 32bit.

A nebo koupit do expresscard slotu, ktery nebude videt a muze byt v notebooku zasunut neustale? Ja teda vubec nevim, poradteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice ten DVB-T tuner budes mit schovany, ale je tam jedna velka nevyhoda, ze ti to bude brat baterku i kdyz tuner nebudes pouzivat. Takze casem kartu ze slotu budes nakonec vyndavat stejne jako kdyby jsi mel USB digitalni tuner...

Ohledne tveho vyberu, recenze nic moc na tuto kartu:

  • Tuto kartu mám, používám v ntb Dell XPS. Vyčuhuje cca 1mm = více ne, ale nedrží ­"napevno­", prakticky, když ­"zacvakne­", tak jde i vytáhnout. Nejslabším místem je anténí vstup = zde docela tragédie, tak malý jack, navíc s ***** , že dochází při psaní na ntb k výpadkům signálu. Příjem signálu v porovnání s USB tunerem takeMS DVB­-T za cca 600,­- je také horší, navíc se karta uvnitř ntb zahřívá = docela dosti a tak si vlastně topím dovnitř.
    Po těchto zkušenostech, bych kartu tuto nejraději neměl. Argument, že je uvnitř a nemusím nic odpojovat mi nepřijde relevantní k výkonům jaké karta podává. Navíc je karta těžší než zmiňovaná USB takeMS DVB­-T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine: tady je odpověd ohledně našeho telef.hovoru:

Dobry den,

tak jsem zjistil ne vsichni distributori to nabizi, tam kde jsme objednal

tato akce neni mohu objednat jinde ale NB by byl drazsi skoro o 500,- Kc

nevim jestli to stoji za to?

cena se sudem "zdarma" je o 480,- kc bez DPH vyssi (kde jsem objednal NB ja

maji ze starsi zasoby bez te akce)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...