Přejít na obsah

Mobilní internet


Janina

Doporučené příspěvky

Máte někdo zkušenosti s mobilním internetem? Sháním nějaké připojení k noťasu, přemýšlela jsem o Vodafonu, protože mám i tel a jsem spokojená. Ale nevím, nerozumím tomu. Který net (Vodafone, O2, T-Mobile) je asi nejrychlejší za dostupnou cenu?

Ještě upřesím, nechci se upisovat třeba na dva roky...

Editováno: , autor: Janina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych řekl pravdu neznám dodavatele který by Ti poskytl nějaké to internetové připojení aniž by měl s Tebou sepsanou smlouvu i když třeba jen na jeden rok.Já mám O2 CDMA a GPRS(pouze nouzovka) ale to CDMA funguje dost spolehlivě a ta rychlost je tam perfektní.Počítej cca 800-900,-Kč měsičně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už tak co nejmensí období, Vodafone má snad 6 měsíců, to je v pohodě. Ale budeme bydlet u Prahy, není tam jiná možnost připojení a přístí rok se budeme stěhovat zase jinam, kte to vypadá ještě hůř s pokrytím (GPRS v pohodě, EDGE horší, CDMA nejspíš vůbec :) ), proto nechci smlouvu teba na 2 roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo taky jsem teď zmlasaná od UPC :) ale teď mi nic jinýho nezbyde, Wifi mají smlouvu na 2 roky co jsem zjišťovala a do toho teď jít nechci, do až pak příští rok kdyžtak do svého, ale teď řeším to období, když budeme v podnájmu cca třičtvrtě roku a jiné připojení tam není možné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, T-Mobile měl ještě tak rok zpátky mobilní internet, který byl BEZ smlouvy. Byla tam nějaká částka, kredit, který si na ten měsíc měla, asi 850, nebo tak nějak. Byla to sice neomezená služba, ale fungovalo to stejně bídně jako paušální obdoba. Stáhnout přílohu mailu byl problém. Pak jsem měl jednu dobu taky paušální verzi - ta se v Praze chytla téměř všude (rychlost nebudu komentovat), ale na vesnicích a v místech se zhoršeným signálem máš prostě smůlu. Nemluvě o tom, že je to setsakra předražený....

Takže - mobilní internet je sice hezká věc, ale možná tak na přečtení emailů, občas nějakej jednoduchej chat a maximálně čtení zpráv. Někdy i odeslat email je problém, video prakticky nepustíš, o stahování čehokoliv nemluvě. Jenže pokud jdeš někam na pár měsíců, tak u nás moc na výběr nemáš...

Hodně štěstí s volbou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych řekl pravdu neznám dodavatele který by Ti poskytl nějaké to internetové připojení aniž by měl s Tebou sepsanou smlouvu i když třeba jen na jeden rok.Já mám O2 CDMA a GPRS(pouze nouzovka) ale to CDMA funguje dost spolehlivě a ta rychlost je tam perfektní.Počítej cca 800-900,-Kč měsičně

Romčo já mám to samé...služební net :palec2: ....takže zadara :palec2: ale jinak firma platí cca 700 měsíčně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám Ufona, právě teď jsem připojenej ve Strakonicích v hotelu a jedu v pohodě. Jen občas, jak jim přibejvaj zákazníci v dané lokalitě, tak se třeba stane, že je to pomalejší a pomalejší, pak se naseru, zavolám jim na tu jejich linku, zmrdám je, že to vůbec nechodí a oni danou lokalitu posílí. V porovnání třeba s T-mobile, co jsem testoval, tak Ufon nesrovnatelně lepší(rychlejší). Myslím, že jsem nevybral špatně. A lze u nich vybrat, jestli modem za více bez smlouvy nebo modem se slevou, ale na smlouvu 2 roky. A to je myslím to, co hledáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...