Přejít na obsah

Sloupek volantu


Vladimír Kalandra

Doporučené příspěvky

Potřeboval bych se dostat ke spínačce. ale mám problém s demontáží.

Nejprve se zeptám-je nutné demontovat volant??

Protoze plastovej sloupek jsem odšrouboval, zespodu, i z poza volantu. ALE ten spodní plastovej kryt mi tam pořád drží v místech kde jsou ty kontakttní kroužky. takže mi ho blokuje volant abych ho vyndal. Zkousel jsem i posouvat páčky na hřídeli volantu dál od něj, ale pořád je to málo.

Existuje nějakej fígl jak to dostat dolu ten spodnní plast, nebo musí volant pryč? Nemam totiž ten velkej tisícihran na jeho demontáž :feve:

Díky, O1 2001, 1.8T RS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, prostě to nešlo. držel mi to tam ten kroužek co je od ESP jak snima polohu volantu. ty nožičky v tom plastu byly zapuštěný do toho kroužku a jedině to šlo vyndat vysunutím. nakonec sem sehnal ten trx velkej a sundal volant,Bag a kryt spadl :-)

Ale nevyřešilo mi to můj prblém-

00849 - Kontakt S na spinaci zapalovani -D

25-00 - neznamy stav spinace

Pořeším v sekci elektro. Díky kluci za pomoc, ale s tim ESP je to sundavani mžná pracnější-já v knížce taky právě četl ze by to mělo jít, ale nešlo :-( Nebo jestli to děla ten 3 ramenej volant....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...