Přejít na obsah

Nabíječka baterií


Martinoslav

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím :)

Taky se poohlížím po nějaká inteligentí,rychlé a né moc drahé nabiječce. Stačí mi AAA a AA. A z toho co jsem viděl je jednoznačne tato opravdu nejlepši. Na to co umí je ta cena opravdu příznivá. I dobré přislušenství no paráda ;)

Martine ty jsi ji objednval teprve včera ? Co ti řekli v TSB kdy dorazi?

2Niceone: a ty máš co za nabíječku? Vypadá podobně jako ten i-TEC BATA099 ale jiný výrobce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Martin: Přesně jak říkáš za ty peníze špička. Taky je to v TOP produktech co se týče prodávanosti na TSB. U Nice One mě ale trošku zarazil nápis "JBL" z toho jsem usoudil,že bude asi jina :huh: Jediné co mě trošku znepokojilo je diskuze u vyrobku... možná je to normální,že u rychlonabíječek se o mnohem víc baterky zahřívaji ale tak aby to člověk neudržel v ruce ? :unsure:

http://www.barbone.cz/index.asp?stiid=5211...t=&str=0&akce=D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli se to nejak moc zahriva nevim. Proste tam soupnu baterky a o vic se nestaram. Zkusenosti ve fotaku jsou vyborne. Oproti me stare nabijecce, ktera nabijela po parech, je to rozdil. Uplne stejne rok stare baterky vydrzi o cca 1/3 vic fotek.

...jedina chyba byla, jak jsem psal, ta ze jedna z prilozenych baterek odesla po cca 2. nabiti. Napeti 0,06 a nabijecka ji odmita, ale to se stane i u lepsich vyrobcu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jedina chyba byla, jak jsem psal, ta ze jedna z prilozenych baterek odesla po cca 2. nabiti. Napeti 0,06 a nabijecka ji odmita, ale to se stane i u lepsich vyrobcu :)

Jak už ale zde bylo napsáno nekupujeme si ji přece kvuli baterkám ;) Ale kdyby se daly použít asi bych nebyl zrovna naštvenej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Niceone: a ty máš co za nabíječku? Vypadá podobně jako ten  i-TEC BATA099 ale  jiný výrobce?

To je ten i-tec s TS-bohemia, jenom jsou na nem jine napisy. Jinej nemaji :)

Hele, Nicicku, me poslali normos i-TECa... Ono to asi bude uplne jedno, protoze tam podle me daj akorat jiny logo a prodavaj to treba u jinyho dodavatele/vyrobce, ale jenom jsem chtel reagovat na to, ze jinou nemaji :) Maji a i baterky maji jiny obal... Tezko rict, jestli budou jine, podle me ne... Tak uvidime za jak dlouho nektera z nich odejde :D;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...