Přejít na obsah

jine kridlo


kus

Doporučené příspěvky

::' bezkulni tam davat nechci, prave ze si tak strasne vybiram az prebiram, ale raci nic nez nejakou obludnost, no ale to co ma bourak vypada fakt bouracky, nejsem si jistej jestli nemam vlci mlhu, ale touhle bourakovo cerveny neni to samy co to modry kolegy davidecka19 pod, nebo jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to krysarr

http://www.volny.cz/tuning.mildas/spoilery.html

tady se mi libi octavia RS, nova RS, Octavia sport, nevis kde bych nasel vic pöhledu, z boku a tak, tady v CB tyhle kridla nejsou a ukazou ti je tak, ze ho objednaj a ty ho zacvakas :angry: a pak se poser, takze si nechci vybirat systemem pokus omyl

Jo covece, to nevim, ja jen vim, ze ten clobrda ma sympaticky ceny. tak mu zkus napsat o jiny fotky, treba neco posle, na muj mejl reagoval takrka hned. Urcite je dobry si vybrat poradne, treba mrkni na klubovy stranky na cleny, tam je kridel habakuk ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

::' bezkulni tam davat nechci, prave ze si tak strasne vybiram az prebiram, ale raci nic nez nejakou obludnost, no ale to co ma bourak vypada fakt bouracky, nejsem si jistej jestli nemam vlci mlhu, ale touhle bourakovo cerveny neni to samy co to modry kolegy davidecka19 pod, nebo jo?

to co jsem mel je jiny nez to modry a dle me hezci...lepsi tvary...zkusim doma vyhrabat fotky jak bylo na aute ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to krysarr

http://www.volny.cz/tuning.mildas/spoilery.html

tady se mi libi octavia RS, nova RS, Octavia sport, nevis kde bych nasel vic pöhledu, z boku a tak, tady v CB tyhle kridla nejsou a ukazou ti je tak, ze ho objednaj a ty ho zacvakas :angry: a pak se poser, takze si nechci vybirat systemem pokus omyl

Ja jsem od tohoto sympatickeho pana kupoval RS kridlo na OI, dovezl mi ho do Prahy na CM, spokojenej se vsim... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a posledni...

neni vubec spatny, ale prijde mi trosku uz vetsi, nevim jestli se mi to zda, taky jak to neni natreny, tak opticky pusoby velky, ale tvarove je moc pekny, mozna kdyby bylo trosku nizsi uprostred... mate nekdo tenhle kousek?

post-24-1144216582.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...