Přejít na obsah

Čeština do octavie dovezené z Německa


JirkaT

Doporučené příspěvky

Host kunikosita

Trochu poopravím kolegu Cosbyho, změna jazyka na maxidotu se provádí v přizpůsobení panelu přístrojů v kanále 04 - mám dojem že čeština je hodnota 8 tzn. že je nutno změnit hodnotu 1 (němčina) na hodnotu 8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu poopravím kolegu Cosbyho, změna jazyka na maxidotu se provádí v přizpůsobení panelu přístrojů v kanále 04 - mám dojem že čeština je hodnota 8 tzn. že je nutno změnit hodnotu 1 (němčina) na hodnotu 8.

Děkuji. včetně obrázku od Cosbyho. Vypadá to jednoduché. Já jsem sice přes počítače. Sám si to ale asi neudělám co ? Bude asi třeba nějaký přístroj na čtení a zápis řídící jednotky ? Nebo je to dostupné i pro mne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ,přístroj.Jinak pokud někdo doveze OII z německa,tak tam umím jak maxi tak navi udělat na CZ

Děkuji pěkně za informace. Rád si dělám hlavně mechanické práce na autě sám. Tohle hold budu muset tady místně svěřit někomu s "přístrojem" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...