Přejít na obsah

Immobilizer IV.


lat01ji

Doporučené příspěvky

Předpoklady:

[25 - Immobilizer]

[Meas. Blocks - 08]

Select Block 001.

[Go!]

Hodnota na třetí pozici musí být Yes. Jestliže hodnota je No není možno klíč přizpůsobit.

Takto můžete kontrolovat každý klíč.

Ferdo děkuji :palec2:

Jestli dobře chápu tak dle mého výpisu kanalu 001 :

Address 25: Immobilizer (1Z0 920 812 B)

07:59:53 Group 001: Immobilizer I

No Engine Start permitted

Yes Engine (ECU) responds

Yes Key Status OK

2.0 Number of adapted Keys

klíč lze přizpůsobit k autu.

Je to správná dedukce ???????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dedukce by měla být správná, ale já to takhle nikdy nedělám....jen jsem přeložil to co je na těch stránkách. A to, že tam strčíš ten původní přizpůsobený klíč je právě to, že tohle vše je určitě OK a pak pokud je ten druhý nový klíč v pořádku tak musí vše proběnout naprosto hladce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je výpis s novým klíčem, proto

No Engine Start permitted

když tam dám starý klíč, tak tam mám

Yes Engine Start permitted

Tak kurŇa proč mi to piše při přizpůsobení v kanalu 01 error, když nový klíč

Yes Key Status OK , lze přizpůsobit.

Někde dělám chybu, ale kde ?????

Cosby co ti řikají ty kanaly ???????? :help:

Cosby a co nám kanaly 22,23 a 24 říkají na immo 3, v měřeném bloku, 17 - přístrojovky, český vag. Tyto kanály (si myslím) jsou identické s těmi 001,002 a 003 na immo 4, v měřeném bloku, 25 - imobilizer.

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych to neřešil.prostě pokud to nejde,může se jednat už o jednou někde přizpůsobený klíč a my tady budeme bádat dalších X stránek.Postupy jsem napsali,pokud to děláš správně a nejde to,zkus jiný,100% nepoužitá klíč nebo IMMO.nebo ještě zajeď za někým ,kdo to umí a dělal.Nic jiného mě nenapadá a psát stále dokola nemá smysl

Jinak pokud kontrolka po zadání bliká,není asi správný pin nebo po těch pokusech co jsi dělal je už blok

Editováno: , autor: cosby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak pokud kontrolka po zadání bliká,není asi správný pin nebo po těch pokusech co jsi dělal je už blok

PIN je 100% správný, když nedáš správný zařve na tebe vag, mě hlásí PIN přijat a bloklý to tím pádem nemůže být.

Mám ho ze štítku klíčů, ani nebyl jěště setřený.

Editováno: , autor: lat01ji
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych to neřešil.prostě pokud to nejde,může se jednat už o jednou někde přizpůsobený klíč a my tady budeme bádat dalších X stránek.Postupy jsem napsali,pokud to děláš správně a nejde to,zkus jiný,100% nepoužitá klíč nebo IMMO.nebo ještě zajeď za někým ,kdo to umí a dělal.Nic jiného mě nenapadá a psát stále dokola nemá smysl

Jinak pokud kontrolka po zadání bliká,není asi správný pin nebo po těch pokusech co jsi dělal je už blok

Nevím proč se Cosby vyhýbáš odpovědi, platl jsi se na

na kontrolku ser a dělej jak píše Ferda.Musí to jít.jinak jsi si jist,že nový klíč je opravdu nový a nebyl už zkoušen přizpůsobovat v jiném autě??

Pokud ti to nepůjde,opiš kanály 22,23 a 24

a mě by zajímalo co z toho lze vyčíst.

A ty Vašo ty taky znáš význam těch kanalů (v jedné diskuzi OI jsi je také chtěl vidět, ale se to tam nedořešilo).

Bez urážky a nebo snad nevíte o co go.

Nechci sem vnášet nějaké emoce, jen prosím o pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0= ne, 1=ano

22

start povolen......řídící jednotka komunikuje........kod klíčku přečten........počet naučených klíčů

23

oprávněný klíček.......uzamčení klíčku..........pevný kód klíču............status immob.

24

blokace......................blokace..............blokace...............blokace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0= ne, 1=ano

22

start povolen......řídící jednotka komunikuje........kod klíčku přečten........počet naučených klíčů

23

oprávněný klíček.......uzamčení klíčku..........pevný kód klíču............status immob.

24

blokace......................blokace..............blokace...............blokace

Děkuji. :palec2:

můj nový klíč :

001

No.....................Yes......................Yes.......................2.0

002

No.....................Yes......................No........................6.0

003

0........................0........................0..........................1

Tak a je ten klíč špatný?????????????????

Editováno: , autor: lat01ji
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde si zjisti v kterém kanálu je blokace.Pokud je to jako u OI,máš tam 1 a to mlže znamenat blokaci.

jo uz sem to tady prave taky mel bud ma klic z fabie nebo octavie2 ale Fazit a ten vagcomem nedas ;) jde origo vasem a snad i comanderem a to ze ti blika kontrolka furt mas s toh oze to delas furt dokola uz je tam cekacka a zvetsuje se poctem zadani spatneho prizpusobeni muze to uz bejt klidne 30 minut udelej nejdriv to ze skusis prizpusobit jen ty klice origo a pak uz by nemel immo blikat skus a uvydis :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si tu blokaci najdi a mrkni se jestli nemáš,jak píše pepík

Ta blokace je

Select Block 001.

[Go!]

Hodnota na třetí pozici musí být Yes. Jestliže hodnota je No není možno klíč přizpůsobit.

001

No.....................Yes......................Yes.......................2.0

Takže blokace tam není.

prave ze s fazit klicem bejvaj problemy do starsi octy 2 ale vasem jde prizpusobit i tohle co pisu ale skus nejdriv udelat ty origo at vys na cem ses

Dík vyzkouším nejdříve dva origo co mám. Ovšem jak si vzpomínám tak po napsání PIN se mi nerozsvítí kontrolka imob., ale normálně se do přizpůsobení dostanu kanal 01, old key 2 atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta blokace je

Select Block 001.

[Go!]

Hodnota na třetí pozici musí být Yes. Jestliže hodnota je No není možno klíč přizpůsobit.

001

No.....................Yes......................Yes.......................2.0

Takže blokace tam není.

Dík vyzkouším nejdříve dva origo co mám. Ovšem jak si vzpomínám tak po napsání PIN se mi nerozsvítí kontrolka imob., ale normálně se do přizpůsobení dostanu kanal 01, old key 2 atd.

a co ta kontrolka dela blika nebo nesviti vubec jestli nesviti vubec tak to neres udelaj prizpusobeni jen tech starejch a nemela by pak blikat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co ta kontrolka dela blika nebo nesviti vubec jestli nesviti vubec tak to neres udelaj prizpusobeni jen tech starejch a nemela by pak blikat

Nesvítí vůbec, "a pak by nemela blikat" to je kdy, při přizpůsobování nového klíče. Mě ty starý klíče totiž normálně fungujou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...