Přejít na obsah

Moravská hospoda


Woody

Doporučené příspěvky

tak už sem zpět doma z hokejíčku dneska mě řadně vycvičili :-)))

Kdybys mi blbě neradil, tak by to bylo rychlejší :p

taky se na tebe příště vys..u připadal jsem si jako když něco vysvětluju svy stary :-)))))

mám nokii e66 takže mám, dokonce mám i gps modul v něm

tak tam krome tomtoma narveš pomalu jakoukoliv....mam ten samej a pro sichr mam sygic a ndrive ...jooo a nepočítam cracklou origo od nokie ale tu nepoužívám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednak vzdalenost ze je mam po ruce, jednak TDIGARAGE zatim postavila auta ktera porad jezdi a jsou delana opravdu peclive. To byly asi hlavni atributy.

Co se planuje, no v zime jdu dodelat tlumeni interieru, druhou deku na motorovou pricku, a trosku vytlumit strop, celkove predelat vyfukove potrubi.

jinak hodlam trosku zlepsit esteticky vzhled motoru a celkove dotvorit novou image na pristi sezonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo no, vyjímečně...

Měli jsme trafiku a pravidelně vstávali ve 4:10 mám husí kůži když si na to vzpomenu, pak zima, venku třeba -15 zatopit v budce, udělat remitendu, otevřít a pak tam do pěti večera sedět a poslouchat, jak mám drahý cigarety, fůůůůůůůůůůj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...