Přejít na obsah

Teče mi do Fabie II


Petta

Doporučené příspěvky

Asi před měsícem jsem projel obrovskou louži. Za pár vteřin mi začalo téct u spolujezdce, pod skříňkou, proud vody. Ale kdyby kapky, to teklo jak z vodovodu a minimálně dvě minuty, takže celá podlaha promočená.

Je jasné, že musím do servisu, ale jak je to možný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je drsný :( Vypadá to jako kdyby to někam "chlejstlo" do nějaké dutiny nebo tak něco a pak jak jsi jel tak to pomalu vytékalo co?

Taky mě napadá jedině sundat podběh u kola..to si mužeš udělat sám a mrknout co se děje...je to easy..

Mě zase když jsem na wapce tak mám mokrý tapec na zadních dveřích cca 5cm...vím,že se řešilo to že jě nějak blbě utěsněný plech ve dveřích ale když jsem to podrobil zkoumání tak se mi zdá,že to nabíra vodu přímo od těsníci gumy...co myslíte?

2Péťa: Promiň, že jsem tak trošku využil tvoje téma.. ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbost nic nesundavej z kola. Měl jsem ten sami problém. Stačí když sundáš stěrače a odendáš ten plastový kryt pod oknem - je přichycený třemi plasty. Ty si musíš koupit já je kupoval na Jarově za 25Kč kus. Až to sundáš tak na levo a na pravo sou takové plastové nádobky kam teče voda a dole je díra kterou máš určitě ucpanou. Stačí vyndat bordel a pořádně to pročisit. Když ti totiž vystoupá voda v této vaničce do určité výšky tak ti začne téct dírou do auta. Hodně štěstí je tam opravdu málo místa ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbost nic nesundavej z kola. Měl jsem ten sami problém. Stačí když sundáš stěrače a odendáš ten plastový kryt pod oknem - je přichycený třemi plasty. Ty si musíš koupit já je kupoval na Jarově za 25Kč kus....

Tie plasty sa po sundani degraduju ,ked musis kupovat nove?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...